Sidebar

MIF absolventams įteikti diplomai: „Esate atsakingi, kad informacijos okeanas nepavirstų palaida bala“

2022 06 23 Diplomu teikimas

2022 m. birželio 23-ąją, iškilmingai ir trankiai grojant „Oktavos“ pučiamųjų orkestro dūdoms, išlydėti VU Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) absolventai.

Diplomų teikimo ceremoniją vedė ir ją pradėti Lietuvos himnu kvietė MIF akademinių  reikalų prodekanas Vytautas Stepas.

VU mokslo prorektorė prof. Edita Sužiedėlienė sveikinimo kalbą pradėjo juokaudama, kad absolventų tėvams tai turbūt dar didesnė šventė nei jų vaikams. Pabrėžė, kad universitetas ne tik suformavo specialybės žinias, bet ir išugdė daugybę akademinių savybių ir reiklias asmenybes. „Noriu palinkėti žmogiško gyvenimo: niekada nesiekite tobulo gyvenimo, tobulo darbo. Tobulumas kartais būna nuobodokas. Imkite iš gyvenimo viską. Visada ieškokite kažko naujo,“ – tardama sveikinimo žodį linkėjo prof. Edita Sužiedėlienė.

Pasak MIF dekano prof. Pauliaus Drungilo, studijos MIF reikalauja daug pastangų ir lavina abstraktų mąstymą, kuris vis labiau reikalingas šiuolaikiniame pasaulyje. Informatikos programos komiteto pirmininkas prof. dr. Linas Laibinis džiaugėsi, kad fakulteto absolventams tęsiasi geri laikai, nes tiek informatikų, tiek matematikų specialybės neatsiejamos nuo dinamiško pasaulio ir reikalingos beveik kiekvienoje srityje: „Esate atsakingi, kad informacijos okeanas nepavirstų palaida bala“.

Prof. dr. Gediminas Stepanauskas ragino studentus tęsti ryšius su savo Alma Mater, Programų sistemų studijų programos komiteto pirmininkė docentė dr. Kristina Lapin nestokojo humoro: „Mokslo metų pradžioje turiu garbę pasveikinti programų sistemų pirmakursius. Aš jiems visada pasakau – lengva nebus. Ir Jūs, turbūt matot, savo pažadą ištesėjom. Yra iššūkiai, yra sunkumai. Per juos ir vyksta tobulėjimas. Įveikę šį slenkstį jau galite viską!“

Padėkos, sveikinimo ir net kritikos žodį tarė ir studentų atstovas, dabar jau absolventas Paulius Sasnaukas. Jis pabrėžė, kad šie iššūkių ir su pandemija sutapę mokslo metai buvo ir sunkūs, ir daug išmokantys.

Šiais metais Informatikos magistrantūrą baigė 13 studentų, iš kurių 1 Magna Cum Laude (MCL) ir 2 Cum Laude (CL). Matematikos – 4 (2 MCL), Programų sistemos – 9 magistrai.

Bakalauro diplomai buvo įteikti 9-iems Bioinformatikos (2 CL diplomai), 33-ims Informatikos (2 Cum Laude diplomai), 19-iolikai 3 CL diplomai) Matematika ir matematikos taikymu bakalaurams.

Ekonometrijos bakalaurą baigė 32 (4 CL diplomai), Finansų ir draudimo matematiką – 37 (4 CL diplomai), Informacinių sistemų inžinerijos bakalaurą – 30 (3 Cum Laude diplomai), Programų sistemos bakalaurą – 90 (1 MCL, 5 CL diplomai) studentai.

Nuotraukomis iš MIF diplomų teikimo ceremonijos bus pasidalinta kitą savaitę MIF „Facebook“ paskyroje.

2022-06-23

Studijos Vilniaus universitete: kaip bioinformatikai įdarbina dirbtinį intelektą

Ar dirbtinis intelektas studijų programose – ateitis? Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai turbūt vienbalsiai atsakytų: „Tai – dabartis, kuria mes gyvename ir kurioje dirbame“. Viena iš programų, kurioje studentai turi realią galimybę prisiliesti prie dirbtinio intelekto – bioinformatika.

2022 06 23 1 K Koncevicius ir dr K Olechnovic600x399

Bioinformatikos programa ruošiama VU Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) kartu su  Gyvybės mokslų centru (GMC). Šios srities mokslininkai dirba su reikšminga žmonijai informacija. Bioinformatikos studijos – tai vartai į pažangiausio mokslo ir biotechnologijų pasaulį, suteikiantys galimybes ateityje prisidėti kuriant vaistus bei vakcinas, modeliuojant genetika pagrįstą gydymą. Studijų metu įgytos žinios plačiai naudojamos labai įvairiose srityse, pavyzdžiui, taikant ir kuriant dirbtinio intelekto metodus, atliekant didelių duomenų analizę, tiriant genomus, senėjimo procesus.

Kaip atrodo bioinformatikos studijos

GMC Biotechnologijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Kliment Olechnovič pristatydamas bioinformatikos studijas pabrėžia, kad tai plati ir tarpdisciplininė sritis. Ją galima skirti į du didelius kamienus: vienas – kompiuterinių metodų taikymas, kitas – jų kūrimas. „Didžiausias bioinformatikos studijų Vilniaus universitete privalumas – studentai paruošiami taip, kad jie galėtų dirbti ir metodų kūrime, ir jų taikyme. Esame konkurencingi užsienio universitetams, kurių programos orientuotos tik į metodų taikymą.“

2022 06 23 Karolis Uziela600x531

Pasak GMC jaunesniojo mokslo darbuotojo Karolio Koncevičiaus, VU MIF bioinformatikos studentams patinka žinios, kurios pritaikomos įvairiose srityse, ir čia atsiskleidžia bioinformatikos studijų privalumai: „Kiekvienas studentas bioinformatikoje gali susirasti sau labiausiai patrauklią veiklos sritį: genetinius žmogaus ligų tyrimus, įrankių kūrimą, duomenų analizę ar kitas. Po studijų net nusprendus dirbti kitoje srityje bioinformatikos studijų metu įgytos žinios gali būti labai plačiai pritaikytos karjerose, susijusiose su programavimu, duomenų mokslu ar biologija. O savo ateitį sieti su bioinformatika tvirtai nusprendę studentai čia gauna visas galimybes. Dar gali studijų metu padirbėti su Lietuvoje dirbančiais mokslininkais ir moksline veikla užsiimančiomis įmonėmis ar laboratorijomis“.

Bioinformatikos mokslų daktaras, dirbtinio intelekto inžinierius Karolis Uziela  mokslinį kelią pradėjo VU ir  po to  bioinformatikos studijas tęsė dar  penkiuose Europos universitetuose. K. Uzielos patirtis rodo, kad baigus bioinformatiką VU, atsiveria galimybės tęsti studijas už Lietuvos ribų: „Aš buvau tik antra karta, kuri studijavo bioinformatiką VU. Džiaugiuosi, kad tuo metu atsirado tokia studijų programa, kuri ne tik padeda plačius bioinformatikos pagrindus, bet ir atveria duris į užsienio universitetus, turi stiprius dėstytojus, iš kurių, turint ambicijų, galima daug išmokti“.

Kas motyvuoja rinktis studijas, kurioms nereikia nei biologijos, nei chemijos egzaminų

Bioinformatikos studijos VU atsirado tik 2005 metais. Paklausus vieno iš programos steigėjų dr. Gintauto Bareikio, kaip kilo poreikis VU ruošti bioinformatikos studijas, jis pastebi, kad praeito amžiaus pabaigoje Lietuvoje sparčiai ėmė vystytis biotechnologijų įmonės, aktyviai plėtojosi genetika, biochemija ir kiti gamtos mokslai, mokslas ėmėsi žmogaus genomo studijų.

2022 06 23 2 K Koncevicius ir dr K Olechnovic600x399

„Minėtos  mokslo sritys susiduria su didelių duomenų saugojimo, klasterizavimo bei analizės problemomis. Šiems uždaviniams spręsti reikia informatikų, kurie analizuotų šiuos duomenis, administruotų  duomenų bazes, gebėtų dirbti su biologais ir statistikais. Tad norint išspręsti išvardintus uždavinius ir  žiūrint į tolimesnę šių problemų perspektyvą, buvo nuspręstą įkurti bioinformatikos studijų programą, kurios absolventai  turėtų  platesnį požiūrį negu įprastiniai informatikai,“ – programos atsiradimo priežastis vardija dr. G. Bareikis.

GMC jaunesnysis mokslo darbuotojas K. Koncevičius ir dr. K. Olechnovič – pirmosios laidos absolventai, Karolis Uziela – antrosios. Visi trys vyrai daro sėkmingas karjeras ir mokslo, ir verslo sektoriuose. Tiek K. Koncevičius, tiek K. Uziela sako, kad, kai  rinkosi bioinformatikos studijas, apie jas nebuvo daug informacijos. „Net į „Google“ įvedus žodį „bioinformatika“ nerasdavo jokių rezultatų lietuvių kalba. „Manau, visi grupėje buvome savotiški nuotykių ieškotojai,“ – sako K. Koncevičius. Pasak K. Uzielos, kai jis rinkosi, kur stoti, norėjo mokslų, kurie nebūtų susiję su gryna matematika ar informatika: „Rinkausi, kas būtų pritaikoma praktikoje, o bioinformatika pritaiko matematikos ir informatikos žinias praktikoje. Be to, nereikia nei biologijos, nei chemijos egzaminų. Ir, žinoma, dar vienas iš argumentų, kodėl rinkausi bioinformatikos studijas – pavadinimas skambėjo kietai!”

„O mane nuo paauglystės traukė kompiuteriai, – pasakoja K. Koncevičius, – tačiau aš visuomet save įsivaizdavau srityje, kurioje kompiuteris naudojamas kaip įrankis atsakinėjant į svarbius ir sudėtingus klausimus. Svajojau apie sritį, kuri tyrinėja problemas, susijusias su modernia biologija – genetika, senėjimu, įvairiomis žmogaus ligomis. Studijų programos, susietos su informatika, tuo metu buvo orientuotos į programavimą, teorinį kompiuterių mokslą, žaidimų kūrimą ar kompiuterinę grafiką. Bioinformatikos studijos buvo vienintelis ir pačiu laiku atsiradęs pasirinkimas, kuris apjungė visus mano norus į vieną visumą. Taigi nors kažkiek ir rizikuodamas, pirmu numeriu išsirinkau VU bioinformatikos studijas.“

Kuo dirba absolventai

Pirmosios kartos absolventai K. Koncevičius ir dr. K. Olechnovič pasuko mokslo keliu – dabar patys dėsto VU MIF ir GMC bioinformatikos programos studentams, tęsia karjeras moksle.

Dr. K. Olechnovič tiria baltymų struktūras, kurios gali suteikti daug svarbios informacijos ir naujų žinių gyvybės mokslo pasaulyje: „Per pastaruosius trejus metus struktūrinėje bioinformatikoje įvyko tikra revoliucija – atsirado giliaisiais neuroniniais tinklais pagrįsti baltymų molekulinių struktūrų nusakymo metodai, žymiausias iš jų – „AlphaFold2“, sukurtas „Google DeepMind“. Tokie metodai neišsprendė visų problemų, bet suteikė daug naujų duomenų – aukšto tikslumo baltymų modelių. GMC Bioinformatikos skyriuje tuos modelius naudojame baltymų sąveikoms su įvairiomis molekulėmis nusakyti ir analizuoti. Tam kuriame ir  taikome mašininio mokymosi metodus - pavyzdžiui, grafų neuroninius tinklus.“

2022 06 23 3 K Koncevicius ir dr K Olechnovic600x400

Kitas pirmosios laidos absolventas K. Koncevičius taip pat dirba VU – epigenetikos srityje. Paskutiniame dešimtmetyje paaiškėjo, jog žmogui senstant organizmo viduje, beveik kiekvieno audinio ląstelėse, vyksta daugybė įvairių epigenetinių pokyčių. Ir šie pokyčiai tokie determinuoti ir tikslūs, jog jais remdamiesi tyrėjai sugebėjo sukurti „epigenetinius laikrodžius“ – metodus, kurie pagal epigenetinių požymių išmatavimus (pvz., paimtus iš žmogaus kraujo mėginio, daugiau visiškai nieko nežinant apie tą žmogų) geba nustatyti to individo chronologinį amžių su vos kelių metų paklaida. „Kadangi šie metodai tokie tikslūs, buvo pastebėta, jog jie gali mums pasakyti ir žmogaus „biologinį amžių“. Žmonės gali senti skirtingu greičiu: du to paties amžiaus žmonės nebūtinai bus vienodo amžiaus biologine prasme, ir šie laikrodžiai suteikia galimybes tyrinėti faktorius, kurie pagreitina arba sulėtina biologinio senėjimo procesus.“

K. Uziela – pasuko į verslo pasaulį. Šiuo metu dirba „Neurotechnology“ įmonėje, jo kuriamas produktas „SentiSight.ai“ – vaizdų atpažinimo platforma, į kurią vartotojai gali įkelti nuotraukas, sužymėti objektus ir vienu mygtuko paspaudimu dirbtinis intelektas išmokomas juos atpažinti .

Bioinformatika – labai plati sritis, ir tai tik keli karjerų pavyzdžiai. „Tai – tarpdisciplininis mokslas. Noriu atkreipti dėmesį, kad baigus bioinformatikos studijas galima rinktis labai skirtingas karjeros sritis,“ – sako dr. K. Olechnovič. „Vieni studentai būna labiau linkę į biologiją ir genetiką, kitiems labiau patinka programavimas, treti domisi duomenų tyrimu ir analize,“ – jį papildo K. Koncevičius.

2022-06-23

Dalyvauk VU baigiamųjų darbų konkurse

2022 06 15 baigiamuju darbu konkursas380x250Vilniaus universiteto Technologijų uostas (VU Tech Hub) skelbia konkursą gauti stipendijai už geriausią studijų metu parengtą baigiamąjį darbą tarpdisciplininėmis, technologijų, iššūkių visuomenei ir inovacijų temomis.

Konkurse kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto bakalauro bei magistro studijų programų studentus bei absolventus, kurie einamaisiais akademiniais metais apgynė baigiamąjį darbą vienoje iš pateiktų nominacijų kategorijų.

Po vieną vardinę stipendiją (300 Eur) skiriama šiose keturiose kategorijose:

 • „Technologijos visuomenės raidai“. Už geriausią darbą, kuriame tiriami ir pristatomi technologiniai sprendimai, nulemiantys visuomenės raidą
 • „Visuomeniniai iššūkiai naujųjų technologijų amžiuje“. Už geriausią darbą, tiriantį robotizacijos, skaitmenizacijos ir dirbtinio intelekto poveikį visuomenės ir jos institutų vystymuisi
 • „Inovacijos gyvenimui“. Už geriausią darbą, kuriame siūlomas technologinis sprendimas visuomenės poreikiams tenkinti
 • „Geriausias tarpdisciplininis darbas“. Už geriausią darbą, kuriame nagrinėjamos aktualios sudėtinės problemos ir derinami skirtingų mokslų sričių tyrimo metodai

KAIP DALYVAUTI?

Baigiamieji darbai kartu su papildoma informacija priimami iki 2022 m. birželio 29 d. užpildant šią elektroninę formą: https://forms.gle/eZCR9c9zgmy2iG3g8 

Vertinimas vyks iki  2022 m. liepos 31 d., tuomet Komisija priims sprendimą.

Nugalėtojų apdovanojimai – 2022 m. rugsėjo mėn.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Vilniaus universiteto Technologijų uosto vardinės stipendijos nuostatuose.

2022-06-15

MIF studentai dalyvavo mokymuose skirtuose smurto lyties pagrindu temai nagrinėti

2022 06 14 Mokymai1 900x501

Gegužės 21 dieną Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) vyko mokymai, skirti smurto lyties pagrindu (angl. gender-based violence) temai nagrinėti. Mokymuose, kurie buvo vedami anglų kalba, aktyviai dalyvavo MIF studentai ir į studijų procesą sėkmingai įsilieję jaunuoliai iš Ukrainos.

Smurtas lyties pagrindu – kodėl apie tai svarbu kalbėti su universiteto bendruomene? „Universiteto bendruomenė pasižymi narių įvairove ir gausa. Esame skirtingi, turime savo nuostatas, įsitikinimus, kitoniškas patirtis. Siekiame didinti gebėjimą atpažinti smurtą, įvairias jo formas bei skatinti prevenciją. Kita projekto „emocinė kelionė“ yra patyčių tema, kurią nagrinėsime jaunimo mainų Italijoje metu“, – sako Justina Krauledaitė, VU MIF Tarptautinių studijų koordinatorė.

Universiteto bendruomenė pasižymi narių įvairove ir gausa. Pasak J. Krauledaitės, esame skirtingi, turime savo nuostatas, įsitikinimus: „Šiuo projektu siekiame didinti gebėjimą atpažinti smurto atvejus bei bendrą supratimą“.

2022 06 14 Mokymai2 900x576

Vykę mokymai – „Creative Emotional Journey – Operational Approach“ – dviejų metų trukmės tarptautinio Erasmus+ projekto dalis. Pilotiniuose mokymuose dalyviai išbandė neformalaus švietimo metodus, tokius kaip Abigailės istoriją (angl. Story of Abigaile), po trumpametražio filmo peržiūros vykusios diskusijos padėjo studentams tobulinti tokias savybes kaip kritinis mąstymas, argumentavimas ir aktyvus klausymas.

Rugsėjo mėnesį Italijoje vyks jaunimo mainai, kuriuose susitiks dvidešimt penki jaunuoliai iš projekte dalyvaujančių šalių pasidalinti gerąja patirtimi. Kitos projekte dalyvaujančios šalys yra Italija, Ispanija, Graikija ir Prancūzija.

Projekto „Facebook“ paskyra.

2022-06-14

Inovacijų klubas kviečia diskutuoti apie dirbtinį intelektą sumaniam transportui

Daugėjant elektromobilių, vis didesniu iššūkiu tampa įkrovimo vietų paieška. Tai ypač aktualu, kai siekiama nuvažiuoti didesnį atstumą. Su iššūkiais susiduria ir krovinius gabenančios įmonės, kurių darbuotojai realiu laiku turi planuoti pervežimą šimtams ar net tūkstančiams transporto priemonių ir ne tik įvertinti laiko juostų skirtumus, bet ir atsižvelgti į darbuotojų darbo ir poilsio reglamentus. Abu šiuos iššūkius padeda spręsti dirbtinio intelekto algoritmai, kuriuos kuria ir taiko Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkai.

Inovacijų klubas siekia supažindinti verslo įmonių atstovus ir visus smalsuolius su inovacijomis sumanaus transporto srityje ir kviečia į diskusiją „Mokslo sprendimai 360°: dirbtinis intelektas sumaniam transportui“.

Renginyje sieksime atsakyti į klausimus: kaip sumanaus transporto sprendimai prisideda prie kovos su klimato kaita? Kokie pagrindiniai veiksniai daro įtaką elektromobilio energijos suvartojimui? Kaip planuoti maršrutą, kad kraudami elektromobilį sugaištume kuo mažiau laiko? Kaip dirbtinio intelekto algoritmai gali sumažinti logistikos įmonių planavimo sąnaudas?

Diskusijos metu siūlomą ambicingą sistemą, skirtą išmaniam pilnų krovinių gabenimo planavimui, pristatys VU Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto mokslininkas ir vienas iš startuolio „Optimalistai“ įkūrėjų prof. Remigijus Paulavičius. Savo vykdomą projektą ir kuriamus mašininio mokymosi modelius, skirtus numatyti elektromobilių energijos suvartojimą tam tikru maršrutu ir tam tikromis sąlygomis, pristatys VU Matematikos ir informatikos fakulteto Informatikos instituto tyrėjai dr. Simonas Šaltenis ir dr. Alminas Čivilis.

2022 06 13 Inovaciju klubas900x561

Kviečiame klausimus renginio dalyviams užduoti ne tik renginio metu, bet ir registracijos formoje.

Diskusija vyks birželio 21 d. 10.00 val. „MS Teams“ platformoje.

Registracija į renginį

2022-06-13

„.LT“ domeno 30-metis

1992 m. birželio 3 d. Oslo universiteto prašymu padedant Norvegijos vyriausybei buvo įkurtas „.LT“ domenas. 
 
Todėl šį penktadienį, 2022-06-03 d. Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centras (DOMREG) šventė lietuviškų Interneto adresų 30-metį. 
 
Šia proga DOMREG vadovas Tomas Mackus apdovanojo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutą padėkos raštu ir atminimo medaliu – už aktyvų Lietuvos nacionalinio domeno palaikymą, pirmojo lietuviško domeno mii.lt įkūrimą bei su domenais susijusios teminologijos vystymą.
 
2022 06 06 Dom padeka600x799
 
2022 06 06 Dom padeka2 600x597 2022 06 06 Dom padeka3 600x582
 
 2022-06-06
 

Konferencija „IT diplomas: karjeros garantas ar tik formalumas?“

Tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“, nacionalinė IRT sektoriaus asociacija „INFOBALT“ bei „Danske Bankas“ gegužės 24 d. organizavo konferenciją „IT diplomas: karjeros garantas ar tik formalumas?“. Joje vykusioje diskusijoje kartu su kitų universitetų ir verslo atstovais dalyvavo ir Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Programų sistemų katedros docentė dr. Kristina Lapin.

2022 06 01 IT diplomas900x419

Talentų – ypač informacinių technologijų specialistų – trūkumas viešojoje erdvėje jau kurį laiką minimas kaip viena ryškiausių šalies darbo rinkos problematikų. Didžiausią riziką IRT sektoriaus bei kitų ekonominių veiklų, naudojančių skaitmenines technologijas, augimui kelia ribota IRT specialistų pasiūla.

Doc. Dr. Kristina Lapin diskusijoje pabrėžė, kad informacinių technologijų sektorius – ne tik  programuotojų – kaip darbuotojų – sritis. Šiame  sektoriuje yra įvairios rolės ir studijos universitete yra būtent ta vieta, kur galima su darbo rinkoje egzistuojančiomis rolėmis susipažinti, pamatyti, kaip jos veikia, išbandyti save skirtinguose darbo formose: „Šiame sektoriuje ne tik sugebėti programuoti, bet ir valdyti projektus, mokėti susiklabėti su visuomene, pristatyti savo sistemų vertę. Tai yra įgūdžių visuma, kuri yra įgaunama studijose“

Konferencijos vaizdo įrašą galite rasti čia.

Programa:

I DALIS | Pranešimai

 • „Diplomas IT specialistui nėra būtinas“, Paulius Jakutavičius, „Infobalt“ Ryšių su visuomene vadovas, „Visma Lietuva“ Java programuotojas;
 • Tyrimo „Nuo abituriento suolo iki karjeros IRT profesijose“ pristatymas, Kristina Maldonienė, Investuok Lietuvoje talentų plėtros ekspertė ir Indrė Pusevaitė, „STRATA“ Vyr. politikos analitikė, komandos vadovė;
 • Kauno technologijos universiteto patirtis: studentų nubyrėjimo prevencija, assoc. prof. dr. Kristina Ukvalbergienė, Kauno technologijos universiteto Studijų departamento direktorė;
 • Mokslas + darbas = misija įmanoma, Gabija Mušeikytė, „Danske Bank“ Talentų konsultantė.

II DALIS | Diskusija „IT diplomas: karjeros garantas ar tik formalumas?“

 • Marius Greblikas, „Danske bank“ Vyriausiasis debesijos architektas;
 • Doc. dr. Kristina Lapin, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Programų sistemų katedros docentė;
 • dr. Giedrius Gecevičius, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekanas;
 • Paulius Jakutavičius, Infobalt Ryšių su visuomene vadovas, „Visma Lietuva“ Java programuotojas;
 • Žilvinas Tomkevičius,  Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto Programų sistemų 4 kurso studentas, Nord Security specialistas;
 • Renginį moderuos Arūnė Petniūnaitė, „Danske bank“ Investicinių produktų palaikymo skyriaus specialistė.

III DALIS | Renginio apibendrinimas

2022-06-01

 

MIF diplomų teikimo ceremonija

Mieli absolventai, dėstytojai, bendruomenės nariai,

maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje birželio 23 d. VU Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius). Šventės metu Matematikos ir informatikos fakulteto absolventus sveikins universiteto ir fakulteto vadovai, dėstytojai, alumnai, studentai, absolventams bus įteikti bakalauro ir magistrantūros kvalifikacinį laipsnį suteikiantys diplomai.

2022 06 01 Diplomu teikimas380x2509 val. – 10:30 val. Diplomų teikimo ceremonija vyks šių studijų programų absolventams lietuvių/ anglų k.:

Bioinformatika (bakalauras)

Informatika (bakalauras)

Informatika (magistras)

Matematika ir matematikos taikymai (bakalauras)

Matematika (magistras)

Programų sistemos (magistras)

11 val. – 13:00 val. Diplomų teikimo ceremonija vyks šių studijų programų absolventams lietuvių k.:

Ekonometrija (bakalauras)

Finansų ir draudimo matematikos (bakalauras)

Informacinių sistemų inžinerija (bakalauras)

Programų sistemos (bakalauras).

DĖMESIO!

Atsiėmus diplomą absolventai turės pasirašyti diplomų įteikimo žurnale. Atsiskaityti su universitetu absolventai turi iki birželio 17 d. Daugiau informacijos rasite čia.

Maloniai prašome absolventų, kurie neplanuoja dalyvauti įteikimo ceremonijoje pranešti studijų skyriui iki birželio 17 d. (). Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje nuo birželio 27 d. iš anksto sutartu metu. Diplomai Fakultete bus saugomi vienerius metus.

2022-06-01

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos