Sidebar

VU Tech Hub – Mokslo, studijų ir verslo sinergija

Apie VU Tech Hub

Vilniaus universiteto (VU) technologijų uostas (Tech Hub) yra bendradarbiavimo platforma, kurios paskirtis – apjungti tris pagrindines sritis: studentus, mokslininkus ir verslą, siekiant sudaryti prielaidas plėtoti aukštą pridėtinę vertę kuriančias naująsias technologijas ir prisidėti prie akademinės bendruomenės verslumo ir inovacijų skatinimo.

Tech Hub buvo įkurtas devynių VU padalinių: Ekonomikos ir verslo administravimo, Fizikos, Kauno, Komunikacijos, Matematikos ir informatikos, Medicinos, Teisės fakultetai, Gyvybės mokslų centras ir Verslo mokykla.

Vizija

Tech Hub vizija yra tyrėjų, mokslininkų, studentų ir verslo atstovų sinergija, padedanti kurti pažangius šiuolaikinio verslo, technologijų ir inovacijų sprendimus.

Misija

Tech Hub platformos misija – apjungti atskirus pajėgumus ir siūlyti integruotas mokslininkų ir studentų paslaugas rinkos iššūkiams spręsti ir idėjoms vystyti.

Vadovaujami dėstytojų ir mentorių iš verslo srities, studentai galės išnaudoti tarpdiscipliniškumo universitete galimybes, siūlydami Lietuvos verslui inovatyvius produktų ir procesų sprendimus. Mokslininkai bus pajėgūs organizuotis į grupes sudėtingų kompleksinių Lietuvos įmonių problemų sprendimui, idėjų bandymams. O stiprūs universiteto tarptautiniai ryšiai leis Tech Hub komandos nariams aktyviai bendradarbiauti su geriausiais Europos universitetais: perimti ir pritaikyti jų praktiką mūsų versle ir valstybės valdyme.

Vilniaus universitetas

Saulėtekio al. 9-I,

Vilnius, LT-10222

info@techhub.vu.lt

www.techhub.vu.lt

www.facebook.com/vutechhub/

www.instagram.com/vutechhub/

ERDVĖ DRĄSIOMS IDĖJOMS IR SVAJOTOJAMS

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos