Sidebar

2020 07 02 Klausk studento

 

  Vardas, pavardė Studijų programa Kursas
2021 11 04 Volkova180x128 Anastasija Volkova Matematika ir matematikos taikymai II kursas

Mokydamasi mokykloje ilgai nežinojau kur stoti, svarsčiau aplinkosaugą, istoriją, odontologiją, tačiau iš visos studijų programų gausos ir įvairovės galų gale pasirinkau matematiką. Čia pasirinkimas dar nesibaigė, reikėjo rinktis ir iš keturių VU siūlomų matematikos studijų programų. Matematika ir matematikos taikymai mane sužavėjo savo lankstumu ir galimybėmis. Studijuojant čia gali pasirinkti kokį tik nori kelią – dirbti aukštųjų technologijų versle, siekti karjeros finansų įmonėse, o jei traukia mokslas – tęsti studijas. Dar vienas man svarbus aspektas – galimybė pasirinkti gretutines studijas. Taip gali įgyti dar labiau įvairiapusį išsilavinimą ir praplėsti savo galimybes. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kuo mane žavi matematikos studijos VU MIF – tai ne tik suteikiamos žinios ir išsilavinimas, bet ir mąstymo ugdymas. Čia išmoksti spręsti daug daugiau nei matematines problemas.

Susisiekti

2021 10 27 D Skergelza Darius Skergelza Bionformatika IV kursas

Gimnazijoje domėjausi tiek gamtos mokslais (ypač biologija ir chemija), tiek informatika, todėl buvo gana sunku pasirinkti studijų kryptį. Pamačius, jog egzistuoja bioinformatikos studijos nekilo dvejonių pasirinkti būtent šią studijų programą, nes ji puikiai sujungia mane dominančius gamtos mokslus su informatika.

Susisiekti

2020 06 23 Rostyslav Rudov1428x1332 Rostyslav Rudov Informatika III kursas

Jau 10 klasėje tiksliai žinojau, kad noriu kurti žaidimus, bet supratau, kad iš pradžių man reikia žinių ir praktinių įgūdžių programavimo srityje – pasirinkau informatikos studijas Vilniaus universitete. Dėstytojai palaiko iniciatyvas ir duoda studentams pasirinkti – tiems, kas norėtų atlikti daugiau uždavinių ir sunkesnio lygio – visada bus ką veikti, tačiau abejoju, kad to prireiks. Esu įsitikinęs, kad įgytos programavimo bei matematikos žinios man tikrai bus naudingos dirbant bet kokį darbą IT srityje.

Susisiekti

2020 06 19 Agne960x960

Agnė Butkutė

Informacinės technologijos IV kursas

Dar būdama mokykloje žinojau, kad gyvenimą noriu sieti su technologijomis. Išsirinkti iš daugelio universitetų ir jų siūlomų programų buvo sunku, nes pati nežinojau, ką ir kaip norėčiau veikti. Tačiau nusprendžiau pasirinkti Informacines technologijas VU, nes ši programa atrodė tikrai įdomi, perspektyvi, nauja, siūlanti plataus spektro programą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią studijų programą, nes per dvejus studijų metus turėjome daug įvairių dalykų, kurie padėjo suprasti, kurios sritys man nėra prie širdies ir kuriose nenorėčiau dirbti. Tačiau svarbiausia, kad pagaliau atradau tą nišą, kuri mane be galo žavi, domina ir kurioje norisi gilinti žinias. Visiškai nesigailiu savo sprendimo stoti į šią programą.   

Susisiekti

2020 06 19 Monika1280x1035

Monika Gornostajutė

Informacinės technologijos III kursas

Prieš pat studijų pasirinkimą 12-oje klasėje kilo daug abejonių: dėmesys krypo ir į vadybą, verslą. Tikrai nesigailiu ir net labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią programą. Jos universalumas, IT srities poreikių atitikimas, galimybė vykdyti realų projektą ir tinkamai parinkti studijų dalykai (sutrumpintas matematikos kursas, ankstyvas objektinis programavimas, vadybos ir verslo pagrindai ir t.t.), pranoko mano lūkesčius, o studijos Matematikos ir informatikos fakultete sugriovė visus stereotipus apie niūrius ir uždarus programuotojus. Dabar sėkmingai mokausi mėgstamus dalykus ir mėgaujuosi nuostabiu studentišku laikotarpiu VU.

Susisiekti
2020 06 19 Agne Griniute1580x2106 Agnė Griniūtė  Informacinių sistemų inžinerija IV kursas

Nuo pat mažų dienų mėgau skaičius ir įvairias logines užduotis, todėl priimti sprendimą studijuoti Matematikos ir informatikos fakultete, nebuvo sunku. Džiaugiuosi savo pasirinkta Informacinių sistemų inžinerijos programa, nes jos turinys suteikia ne tik esmines matematikos ir informatikos žinias, bet ir tokias kaip verslo, rinkodaros, projektų valdymo kompetencijas, kurios šių dienų pasaulyje yra labai reikalingos.

Susisiekti
2020 06 19 Marius768x725 Marius Šomka Programų sistemos III kursas

Mokykloje pastebėjau, jog geriausiai jaučiuosi domėdamasis įvairiais ir skirtingais dalykais, jungdamas juos kartu ir stengdamasis kurti kažką naujo ir įvairiapusiško. Suvokiau, jog skirtingų disciplinų derinimas buvo vienas iš mano „arkliukų“. Stojau į šią studijų programą, nes norėjau išmanyti visą sistemų kūrimo procesą ir ateityje efektyviai kurti ir realizuoti savo idėjas – tikrai nesigailiu savo pasirinkimu! Manau, jog programų sistemų studentai gauna puikų žinių ir patirčių paketą, kuris leidžia tapti išmaniu lyderiu bei kūrėju.

Susisiekti
2020 06 19 Rimantas890x890 Rimantas Stražinskas Finansų ir draudimo matematika IV kursas

Baigęs mokyklą nežinojau, kur stoti, o pasirinkimų buvo daugybė. Kadangi geriausiai sekėsi ir labiausiai patiko matematika, tai finansų ir draudimo matematika atrodė geriausias pasirinkimas. Studijuodamas supratau, kad pasirinkau teisingai, nes čia suteikiamas ne tik matematinis mąstymas, bet ir programavimo, ekonomikos bei duomenų analizės elementai. Studijos man patinka ir tikrai jų nekeisčiau.

Susisiekti
  
2020 06 19 Laura1587x2160 Laura Tumaitė Programų sistemos III kursas

Pasirinkau šią studijų kryptį, nes ji puikiai atspindi mano pomėgį tiksliesiems mokslams, o galimybė programavimo žinias pritaikyti aktualioms praktinėms užduotims atlikti, suteikia beribes galimybes kilti karjeros laiptais. Ši studijų programa pasižymi teorinių ir faktinių žinių platumu, kurias net jau po pirmo semestro galima pritaikyti dirbdamas ar kurdamas savo darbų aplanką, išmoksi ne tik keletą programavimo kalbų, bet ir dirbti sistemiškai, komandoje. Buvau įspėta, kad lengva nebus, bet įgytos žinios tikrai vertos įdėtų pastangų.

Susisiekti
  

Austėja Gervickaitė Austėja Gervickaitė Duomenų mokslas III kursas
 
Pasirinkau studijuoti Duomenų mokslą, kadangi mokykloje sužavėjo darbas su duomenų bazėmis. Jaučiau, jog tai yra mano sritis. Stodama į šią studijų programą nebuvau užtikrinta ką mokysiuosi, kadangi tai buvo pirmieji metai šiai programai. Tačiau dabar esu patenkinta studijomis, kadangi šioje programoje mokoma įvairių statistinių metodų, programavimo, ugdomas analitinis mąstymas. Duomenų analitikai šiuo metu yra labai paklausūs tiek Lietuvos, tiek užsienio darbo rinkose. O ir pačiai jau antrame kurse pavyko įsidarbinti programuotoja - analitike.
Susisiekti
  

 
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos