Sidebar

2020 07 02 Klausk studento

 

  Vardas, pavardė Studijų programa Kursas
Živilė Talutytė Verslo duomenų analitika I kursas

Verslo duomenų analitikos programą pasirinkau dėl pravartumo darbo rinkoje ir dėl studijų įvairiapusiškumo. Studijos yra patrauklios, nes trunka tik 3 metus, per kuriuos įgyjama pakankamai žinių toliau tobulėti duomenų analitikos srityje.

Susisiekti

Emilija Braukylaitė Duomenų mokslas II kursas

Nors svarsčiau tarp studijų, susijusių su gamtos mokslais ir matematikos, šią studijų programą pasirinkau dėl jos perspektyvumo ir augančios duomenų mokslininkų paklausos. Šiais laikais duomenų galime rasti visur ir tinkami įgūdžiai leidžia juos panaudoti įvairiuose sektoriuose. Duomenų mokslininkų darbo vietos gali būti labai įvairios - nuo bankų ar konsultacinių įmonių iki sveikatos priežiūros įstaigų. Man patinka tai, jog ši studijų programa yra balansas tarp matematikos ir programavimo dalykų.

Susisiekti

2023 10 01 Austėja Bendikaitė Austėja Bendikaitė Finansų ir draudimo matematika II kursas

Šią studijų programą pasirinkau, nes patiko matematika ir domino darbas finansų sektoriuje, be to tai yra perspektyvi studijų programa, kurią pabaigus atsiveria galimybės pasirinkti ne vien aktuaro ar draudėjo karjeros kelią, bet ir įgijus papildomų kvalifikacijų tapti duomenų analitiku, programuotoju ar valstybės tarnautoju. Studijos Matematikos ir Informatikos fakultete man labiausiai patinka, dėl to, kad suteikia galimybę mokytis iš savo dalyką dievinančių dėstytojų, kurie visada pasiruošę pagelbėti, o taip pat tai, jog būnant Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi visi gali rasti begalę būdų save realizuoti įvairiausiose srityse nuo sporto iki savanorystės, kas labai padeda lengviau įsilieti į šį naują gyvenimo etapą ir atrasti savo pašaukimą.

Susisiekti

2023 10 01 Martynas Mažuolis Martynas Mažuolis Bioinformatika III kursas

Man labai patinka gyvybės mokslai, bet tuo pačiu metu labai mėgstu programuoti, todėl man atrodė, kad ši programa galės sujungti šiuos du pomėgius į krūvą. Labiausiai žaviuosi, jog šioje programoje atrodo, jog studijuoji du skirtingus dalykus, kurie iš tikrųjų susijungia į vieną visumą. Taip pat labai žavi programą studijuojančių studentų ir dėstytojų bendruomeniškumas.

 

Susisiekti

2022 03 15 Ugne Meskuotyte Ugnė Meškuotytė Informacinių sistemų inžinerija III kursas

Visada žinojau, kad universitete mokysiuosi informatiką, tačiau, kai atėjo laikas pasirinkti programą, labai pasimečiau. Kuo skiriasi „informatika“ nuo „informacinių sistemų“? Ką gausiu iš „programų sistemų“ ir ko neišmoksiu „informacinių sistemų inžinerijoje“? Po ilgų svarstymų ir varginančių diskusijų su bendraamžiais Informacinių sistemų inžinerija užstrigo, kaip geriausias variantas. Didelis pasirenkamųjų dalykų pasirinkimas ir studijų įvairovė nulėmė mano sprendimą. Žinojau, kad studijuosiu tikrai aktualią ir darbo rinkoj praktišką informaciją, o programos lankstumas leis pasirinkti pačiai įdomią profesiją. Vieni iš didžiausių motyvatorių – dėstytojai. Jų profesionalumas ir nuoširdus noras padėti sukurią jaukią ir saugią atmosferą. Taip pat visada supranti dėl ko mokaisi tam tikrus dalykus ir supranti, kodėl tai svarbu.

Susisiekti

2023 10 01 Delija Michnevičiūtė Delija Michnevičiūtė Matematika ir matematikos taikymai II kursas

Kai mokiausi mokykloje, manęs nedomino jokie dalykai, viskas atrodė labai nuobodu išskyrus matematiką. Tik matematikos pamokos mane vertė eiti į mokyklą. Supratau, jog jeigu pasirinksiu studijuoti bet kokį kitą dalyką, tai galų gale tiesiog mesčiau. Dabar studijuoti Matematiką ir matematikos taikymus nėra tokia kankynė, kaip eiti į mokyklą. Čia labai geri dėstytojai, visi savotiški ir visi nori, jog studentai išlaikytų egzaminus. Jaučiuosi savo vietoje.

Susisiekti

2023 10 01 Augustė Ostrauskaitė Augustė Ostrauskaitė Matematika ir matematikos taikymai II kursas

Atėjus į gimnaziją matematika pasidarė įdomi ir pradėjau ją suprasti. Atėjus laikui rinktis, kur studijuoti žinojau, kad rinksiuosi programą iš tiksliųjų mokslų. Tuomet mano matematikos mokytoja pasiūlė programą Matematika ir matematikos taikymai. Ši programa yra plati ir lanksti, neapribojanti ateityje tavo pasirinkimo, kur dirbti. Be to, matematinis mąstymas visada praverčia.

Susisiekti

2023 10 01 Gabrielė Rinkeviciute Gabrielė Rinkevičiūtė Programų sistemos II kursas

Pačioje pirmoje klasėje susidomėjau kompiuteriais. Tada 10 klasėje pradėjo visai gerai sektis programavimas ir fizika, tad dvyliktoje klasėje, pasibaigus egzaminams, ir rinkausi iš šių dviejų sričių. Galiausiai burtai nulėmė, kad vis dėl to dabar studijuoju programų sistemas, bet šiuo pasirinkimu visiškai nesigailiu. Man patinka, kad esu apsupta labai protingų ir įvairiapusiškų žmonių. Taip pat patinka ir medžiaga, kuri neretai sukelia iššūkių, bet yra įdomi mokytis.

Susisiekti

2022 03 15 Radvile Rusaite Radvilė Rušaitė Ekonometrija IV kursas

Mokykloje man labai patiko matematika, ypač domino statistikos bei tikimybių teorijos temos. Susidomėjau statistikos mokslu, norėjau ir noriu dirbti su duomenimis, jų analize. Pasirinkau ekonometriją dėl specialybės universalumo bei dėstomų modulių – kartu su matematikos, duomenų analizės bei statistikos moduliais įgyjame ir ekonomikos pagrindus. Man labiausiai patinka mano studijose mokytis įvairiausių matematikos sričių – matematinės analizės, algebros, diskrečiosios matematikos, tikimybių teorijos, statistikos... Susipažinau su matematikos mokslu iš pačių įvairiausių pusių. Patinka turėti programavimo modulių, jų metu turėjau galimybę išmokti dirbti įvairiomis programomis, reikalingomis duomenų analizei bei išmokau programavimo pagrindų Python kalba. Itin naudingos ir įdomios mikroekonomikos bei makroekonomikos paskaitos, kuriose įgijau ekonominių žinių bei išmokau svarbiausius dalykus. Studijose man labiausiai patinka tikslumas, įvairiose paskaitose atliekami skaičiavimai, praktiniai darbai.

Susisiekti

2023 10 01 Kamile Samusiovaite

Kamilė Samusiovaitė

Programų sistemos III kursas

Pasirinkau savo studijų programą, nes žavėjausi programavimu, troškau sužinoti kas yra ir kaip veikia programų sistemų architektūra. Studijų programoje labiausiai patinka laisvė kurti, galimybė mokytis ir įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, tobulėti, dirbti komandose, komunikuoti.

2022 03 15 Benas Taroza160x239 Benas Taroza Finansų ir draudimo matematika IV kursas

Pirmiausia įstojau į matematiką ir matematikos taikymų studijų programą Matematikos ir informatikos fakultete. Mane visada viliojo grynoji matematika, tačiau po pirmo pusmečio pajutau, kad man įdomiau būtų studijuoti šiek tiek labiau pritaikomus dalykus, ši programa buvo per plati man. Tad mano sprendimas – pereiti į finansų ir draudimo matematiką. Tai universalios, labiau į taikymus orientuotos studijos. Ir nė kiek nesigailiu. Kas man labiausiai patinka mano studijose? Labai aiški studijų kryptis, nuo pat pirmo kurso mes buvome supažindinti su karjeros perspektyvomis; paaiškino, kodėl studijuojame būtent šiuos dalykus. Nebaisu paklausti dėstytojų, drąsiai gali kreiptis patarimų ar pagalbos.

2021 11 04 Volkova180x128

Anastasija Volkova

Matematika ir matematikos taikymai IV kursas

Mokydamasi mokykloje ilgai nežinojau kur stoti, svarsčiau aplinkosaugą, istoriją, odontologiją, tačiau iš visos studijų programų gausos ir įvairovės galų gale pasirinkau matematiką. Čia pasirinkimas dar nesibaigė, reikėjo rinktis ir iš keturių VU siūlomų matematikos studijų programų. Matematika ir matematikos taikymai mane sužavėjo savo lankstumu ir galimybėmis. Studijuojant čia gali pasirinkti kokį tik nori kelią – dirbti aukštųjų technologijų versle, siekti karjeros finansų įmonėse, o jei traukia mokslas – tęsti studijas. Dar vienas man svarbus aspektas – galimybė pasirinkti gretutines studijas. Taip gali įgyti dar labiau įvairiapusį išsilavinimą ir praplėsti savo galimybes. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kuo mane žavi matematikos studijos VU MIF – tai ne tik suteikiamos žinios ir išsilavinimas, bet ir mąstymo ugdymas. Čia išmoksti spręsti daug daugiau nei matematines problemas.

 
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos