Sidebar

Seminarai mokytojams

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas rūpinasi ne tik studentų edukacija, bet ir mokytojų kvalifikacijos kėlimu. Kiekvienais metais organizuojami seminarai tiek fakultete, tiek kituose miestuose. Jų tikslas – dalintis tendencijomis, išduodami sertifikatai.

2022 10 20 Seminarai mokytojams900x415

2022 m. | Matematika kaip mąstymo būdas. Patarimai ir idėjos mokytojams

2022 m. gruodžio 9 d. matematikos mokytojai kviečiami į seminarą. Trukmė 8 a. val., bus išduodami pažymėjimai.
Vieta: Vilniaus universiteto teatro salė, Universiteto g. 3, Vilnius

Skelbiama dalis programos

Argumentavimo būdai mokyklinėje matematikoje | VU MIF prof. habil. dr. Rimas Norvaiša

Bus nagrinėjami matematiniai teiginiai ir užduotys, naudojant skirtingus argumentavimo būdus: pavyzdžiais, indukcija, pagrindimu, įrodymais, dedukcija. Kartu su dalyviais vyks argumentavimo praktiką matematikos vadovėliuose aptarimas. Taip pat atliekamos užduotys.

Skaičių teorijos pagrindai mokykloje | doc. dr. Dainius Dzindzalieta

Skaičių teorija yra viena svarbiausių matematikos sričių. Ji ypač svarbi ir matematikos konkursuose. Pranešimo metu bus pateikti pasiūlymai, kaip šią temą reikėtų paaiškinti jaunesniesiems mokiniams, kurie ruošiasi dalyvauti matematikos konkursuose.

Registracija jau pasibaigusi. Jeigu negavote patvirtinimo, kad Jūsų registracija sėkminga ir informacinių laiškų apie artėjantį renginį, tokiu atveju registracija nebuvo sėkminga.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti el. paštu

Renginio programa. Dalyvavimas seminare nemokamas.

 

2022-10-20

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos