Seminaras „Tikrinių reikšmių asimptotika uždaviniams su nelokaliosiomis kraštinėmis sąlygomis“

2021 09 20 Seminaras LMD

2021 m. rugsėjo 27 d. 17 val., 102 (J. Kubiliaus) auditorijoje vyks Lietuvos matematikų draugijos seminaras, kuriame naujai išrinktas LMD prezidentas Artūras Štikonas (Taikomosios matematikos institutas, VU) pristatys savo naujausius mokslinius rezultatus.

Pranešimo tema: „Tikrinių reikšmių asimptotika uždaviniams su nelokaliosiomis kraštinėmis sąlygomis“.

Maloniai kviečiame dalyvauti (ir laikytis atitinkamų saugos reikalavimų).

ERASMUS+, ARQUS ir Coimbra group ir dvišalių mainų pristatymas VU MIF

2021 09 08 Studijuok uzsienyje900x371

Ar norėtum patobulinti ir/ar išmokti naują užsienio kalbą, pažinti naują kultūrą, įgyti neįkainojamos akademinės ir gyvenimiškos patirties?

Kviečiame teikti paraišką ir registruotis ERASMUS+ ar dvišalių mainų atrankoms 2021-2022 m. m. pavasariui!

Registracija vyksta iki rugsėjo 21 d. 24 val.

SVARBU! Galite teikti paraiškas kelioms atrankoms tuo pačiu metu.

Informaciniai seminarai vyks:

Rugsėjo 17 d. 15 val. nuotoliniu būdu per MS Teams vyks informacinis susitikimas, skirtas Matematikos ir Informatikos fakulteto studentams. Kviečiame registruotis ir užduoti jus dominančius klausimus, į kuriuos atsakysime susitikimo metu.

2021 09 08 Erasmuspristatymas

Daugiau informacijos apie ERASMUS+ programą:

Vilniaus universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus interneto svetainėje

VU MIF puslapyje

2021-09-03

Disertacijos ,,Uosto autonominių krovos procesų duomenų sinchronizavimo metodas” viešas gynimas

2021 09 06 M Jusys

2021 m. rugsėjo 22 d. 12 val. Akademijos g. 4, 203 auditorijoje vyks doktoranto Mindaugo Jusio disertacijos ,,Uosto autonominių krovos procesų duomenų sinchronizavimo metodas” viešas gynimas.

Mokslo sritis – technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Saulius Gudas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007.

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Arūnas Andziulis, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001.

Kviečiame dalyvauti!

VU MIF pirmakursių integracija #StudentAUK

2021 08 27 Pirmakursiu integracija

Pirmakursi, džiaugiamės, kad pasirinkai studijas VU Matematikos ir informatikos fakultete. Kviečiame tave susipažinti su fakultetu ir dėstytojais – rugsėjo 2-3 d. 10 val. Naugarduko g. 24 kiemelyje!

Būtina išankstinė registracija.

Rugsėjo 2 d.

10 val. Mokslo metų atidarymas Matematikos ir informatikos fakulteto (Naugarduko g. 24) kieme.

10.15 val. vyks VU MIF programų sistemų, informatikos, informacinių technologijų ir bioinformatikos bakalauro studentų susitikimai su kuratoriais, SPK nariais ir dėstytojais.

11.30 val. 101 aud. Orientacinis žaidimas „Pažink MIFą“.

Rugsėjo 3 d.

10.15 val. vyks VU MIF duomenų mokslo, ekonometrijos, matematikos ir matematikos taikymų, finansų ir draudimo matematikos, informacinių sistemų inžinerijos bakalauro studentų susitikimai su kuratoriais, SPK nariais ir dėstytojais.

11.30 val. 101 aud. Orientacinis žaidimas „Pažink MIFą“.

!Laikantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų reikalavimų visi renginio dalyviai turi turėti Galimybių pasą ir dėvėti apsaugines kaukes.

Nuotrauka: VU SA MIF

2021-08-27

Mokslo metų pradžios šventė magistrantūros studentams

2021 08 27 M Metu pradzios svente

Rugsėjo 1 d. 11.15 val. 101 aud. VU Matematikos ir informatikos fakultete (Naugarduko g. 24) vyks mokslo metų pradžios šventė 1 kurso magistrantūros studentams. Studentai bus supažindami su Matematikos ir informatikos fakultetu bei studijų procesu.

Būtina išankstinė registracija.

Susipažinti su šventės programa galite čia.

Renginys vyks anglų kalba.

2021-08-27

VU pirmakursių integracija #StudentAUK

2021 08 20 Integracija900x389

Visą rugsėjo mėnesį vyksianti VU pirmakursių integracijos programa – išskirtinė proga per trumpą laiką susipažinti su visa VU bendruomene.

Studentai visą mėnesį turės galimybę dalyvauti VU Muziejaus ir VU Bibliotekos rengiamose ekskursijose, lankytis VU Centrinėje bibliotekoje ir Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre įsikūrusioje Integracijos erdvėje, susipažinti su atskirų padalinių (VU bibliotekos, Kultūros centro, Sporto ir sveikatos centro, VU Studentų atstovybės, VU Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus) veikla, suprasti ir išnagrinėti Vilniaus universitetą nuo žmonių iki įdomiausių kampelių.

Rugsėjo 27 d. renginys

Pažinkite instrumentų karalių. Vargonų edukacija šv. Jonų bažnyčioje
Šv. Jonų Bažnyčia, Šv. Jono g. 12 Išankstinė registracija

#StudentAUK programa ir svarbiausios nuorodos:

„Studentiško gyvenimo vadovas”: https://vusa.lt/lt/studentisko-gyvenimo-vadovas
Programa: https://www.studentauk.vu.lt/programa/bakalauras/mif.html
Registracijos į #Atrask VU ekskursijas: https://www.studentauk.vu.lt/open-vu.html
Pirmakursio video-gidas: https://www.studentauk.vu.lt/filmukai.html

2021-08-20