Disertacijos „Šturmo ir Liuvilio uždavinio su nelokaliąja dvitaške sąlyga spektro tyrimas” viešas gynimas

2019 m. gruodžio 13 d. 14 val. VU Matematikos ir informatikos fakulteto Jono Kubiliaus vardo (102 aud.) auditorijoje, Naugarduko g. 24, Kristina Bingelė gins matematikos krypties daktaro disertaciją tema “Investigation of Spectrum for a Sturm-Liouville Problem with Two Point Nonlocal Boundary Conditions“ (liet. „Šturmo ir Liuvilio uždavinio su nelokaliąja dvitaške sąlyga spektro tyrimas“).

Kviečiame dalyvauti!

Antrasis rinkimų į VU Tarybą turas

Data: lapkričio 11-12 d.
Vieta: Matematikos ir informatikos fakultetas

Balsavimas Matematikos ir informatikos fakultete nuo 9 val. iki 16 val. vyks:

208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;
511 kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;
207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Su visais rinkimų rezultatais kviečiu susipažinti VU puslapyje.

Antrasis rinkimų turas vyks jau lapkričio 11-12 dienomis. Jame bus sprendžiama dėl 3 vidinių ir 3 išorinių kandidatų, todėl visi bendruomenės nariai, turintys rinkėjo teisę, labai kviečiami aktyviai dalyvauti.

2019 m. Lietuvos Jaunųjų Matematikų Susitikimas

Data: gruodžio 27 d.

Vieta: Santakos slėnis (K. Baršausko g. 59), Kaunas

Kviečiame jus į 2019-ųjų metų Lietuvos Jaunųjų Matematikų Susitikimą. Šis, jau 8-asis iš eilės kasmetinis renginys grįžta į Kauną!

LJMS - tai unikali konferencija, kurioje susitinka jaunieji matematikai, siekiantys karjeros universitetuose, institutuose ir industrijoje, tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tai puiki proga keistis žiniomis ir patirtimi, ir kartu galimybė sužinoti, kokia matematika yra paklausi už universitetų bei mokyklų sienų.

Daugiau informacijos čia.

Konferencijos dalyvius ir klausytojus prašome iš anksto užsiregistruoti mūsų susitikimo tinklalapyje.

Informacija Facebook.

Seminaras „Atsitiktinių dydžių sumų tolygus konvergavimas funkcijų su baigtine q-variacija atžvilgiu"

Data: lapkričio 11 d., 17 val.

Vieta: 102 aud., Naugarduko g. 24

Pranešimo tema: „Atsitiktinių dydžių sumų tolygus konvergavimas funkcijų su baigtine q-variacija atžvilgiu"

Pranešėjas: habil. dr. prof. Rimas Norvaiša.

Kviečiame dalyvauti.

Kraujo donorystės akcija

Data: lapkričio 12 d. 9-15 val.

Vieta: 220 kab. (Naugarduko g. 24, Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto dekanate)

Prieš duodant kraujo, būkite gerai pailsėję, pavalgę ir išgėrę daug skysčių. Taip pat nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Nelik abejingas ir prisidėk prie akcijos! Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes.

Kraujo donorystės akcija

Data: lapkričio 5 d. 10-16 val.

Vieta: 116 aud. (Naugarduko g. 24); VU MIF Informatikos instituto skaitykloje (Didlaukio g. 47)

Seminaras „Širdies mitralinio vožtuvo skaitinis modeliavimas“

Data: Lapkričio 5 d. 16 val.

Vieta: 103 aud., Naugarduko g. 24

Pranešėjas: dr. Gediminas Gaidulis (VGTU)

Pranešimo tema: Širdies mitralinio vožtuvo skaitinis modeliavimas

Santrauka: seminaro metu pristatoma širdies mitralinio vožtuvo skaitinio modeliavimo problema.

Mitralinis vožtuvas – tai dviburis širdies vožtuvas, esantis tarp kairiojo prieširdžio ir kairiojo skilvelio, kurio pagrindinė funkcija yra leisti tekėti kraujui tik viena kryptimi.

Mitralinio vožtuvo nesandarumas – tai būklė, kai vožtuvas širdies ciklo metu neužsidaro sandariai, todėl dalis kraujo iš kairiojo skilvelio sugrįžta į kairįjį prieširdį.

Vožtuvo nesandarumo korekcija įprastai atliekama pakeičiant nutrūkusias chordas chirurginiais siūlais – tokia procedūra vadinama neochordų implantavimu.

Naujausias mitralinio vožtuvo nesandarumo korekcijos metodas – neochordų implantavimas per širdies viršūnę, kai neochordos implantuojamos atliekant minimalų pjūvį ir nestabdant širdies veiklos.

Seminare pristatomas tyrimas, kurio tikslas – nustatyti tokios operacijos poveikį mitralinio vožtuvo nesandarumo korekcijai, taikant skaitinį modeliavimą.

Išankstiniai VU Tarybos narių rinkimai

Data: spalio 28-29 d. nuo 9 iki 16 val.

Vieta: Matematikos ir informatikos fakultetas

Balsavimas Matematikos ir informatikos fakultete vyks:

• 208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;
  • 511 kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;
  • 207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Galite pasitikrinti, ar esate įtrauktas į rinkėjų sąrašą čia.

Kandidatai į vidinius VU Tarybos narius:

Humanitarinių mokslų sritis

• Paulius Vaidotas Subačius
  • Rita Šerpytytė
  • Jurgita Verbickienė

Socialinių mokslų sritis

• Vytautas Dikčius
  • Rimvydas Skyrius
  • Rūta Žiliukaitė

Medicinos ir sveikatos mokslų sritis

• Jelena Čelutkienė
  • Eugenijus Lesinskas

Gamtos mokslų srities biochemijos, geologijos, fizinės geografijos, paleontologijos, biologijos, biofizikos, ekologijos ir aplinkotyros, botanikos, zoologijos kryptys

• Saulius Klimašauskas
  • Juozas Rimantas Lazutka
  • Aurelija Žvirblienė

Gamtos mokslų srities matematikos, fizikos, chemijos, astronomijos, informatikos kryptys arba technologijos mokslų sritis

• Valentina Dagienė
  • Mindaugas Mačernis
  • Konstantinas Pileckas
  • Arūnas Ramanavičius

Kandidatai į išorinius VU Tarybos narius:

Humanitarikos, kultūros ir meno sritis

• Emilija Banionytė
  • Rolandas Barysas
  • Aurelijus Katkevičius
  • Sigitas Narbutas
  • Skaidra Trilupaitytė

Teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų sritis

• Monika Garbačiauskaitė-Budrienė
  • Mykolas Katkus
  • Česlav Okinčic
  • Tomas Palšis
  • Diana Vilytė

Aukštųjų technologijų, susijusių su biomedicinos mokslais, sritis

• Algimantas Blažys
  • Eglė Radzevičienė

Aukštųjų technologijų, susijusių su matematikos, fizikos, chemijos ir informatikos mokslais, sritis

• Antanas Marcinonis
  • Jovita Nenortaitė
  • Elena Vengrienė
  • Augustinas Vizbaras

Su kandidatų motyvacija ir interesų deklaracijomis galite susipažinti čia.

Sutinku