Patalpų orientavimosi varžybos

Data: Sausio 11 d. 12-15 val.
Vieta: VU Matematikos ir informatikos / Chemijos ir geomokslų fakultetuose, Naugarduko g. 24

Vilniaus mieste, jau antri metai iš eilės, šaltuoju metų laiku rengiamos orientavimosi sporto varžybos patalpose. Atšalus orams tai puiki priemonė pratęsti vasaros sezoną, truputį pasimankštinti ir palavinti mąstymą jaukioje ir šiltoje aplinkoje.

2019/2020 metų žiemą, skirtinguose, įdomios architektūros Vilniaus miesto pastatuose rengiami penki varžybų turai. Kiekviename rengiamos keturios skirtingos trasos, kurias dalyviai gali pasirinkti pagal savo pasirengimo lygį – nuo labai lengvos, skirtos savarankiškai įveikti dešimtmečiams, iki sudėtingos, reikalaujančios daug mąstymo trasos. Trasos įveikimo laikas apie 15-20 minučių. Sudėtingesnėse trasose nebūtinai reikės „greitų kojų“, bet daugiau erdvinio mąstymo, proto aštrumo, savikontrolės ir „teisingų“ sprendimų. Orientavimosi sportas yra tinkamas bet kuriam amžiui ar fiziniam pasirengimui ir nereikalauja specifinio pradinio pasiruošimo. Orientavimasis patalpose labai mėgstamas vaikų, nes čia jie jaučiasi saugūs ir šiltose patalpose smagiai pajuda. Kviečiame įdomiai praleisti laisvalaikį su savo šeima, draugais ar bendraminčiais.

Trečiasis taurės etapas rengiamas VU Matematikos ir informatikos / Chemijos ir geomokslų fakultetuose š.m. sausio 11 dieną, šeštadienį. Startas nuo 12.00 iki 15.00. Adresas: Naugarduko g. 24.

Visą informaciją, susijusią su Patalpų orientavimosi taure 2019/2020, pradinę informaciją apie orientavimosi sportą, varžybų nuostatus ir grafiką bei registracijos formą rasite organizatorių puslapyje, orientavimosi sporto tinklapyje bei Facebook paskyroje PatalpuOs.

VU MIF darbuotojams ir studentams startas yra nemokamas.

Registracija.

treneris Eugenijus Mikšys

Informatikos instituto direktoriaus rinkimai

Data: 2020 m. sausio 29 d. 9–16 val.
Vieta: Didlaukio g. 47, 511 kabinetas

Išankstinis Informatikos instituto direktoriaus rinkimų balsavimas

Data: 2020 m. sausio 28 d. 9–16 val.
Vieta: Didlaukio g. 47, 511 kabinetas

Disertacijos „Didelės skaičiavimo apimties neklasikinių uždavinių sprendimo lygiagretieji algoritmai” viešas gynimas

2020 m. sausio 8 d., 12 val., Akademijos g. 4, 203 auditorijoje vyks doktorantės Rimos Kriauzienės disertacijos ,,Didelės skaičiavimo apimties neklasikinių uždavinių sprendimo lygiagretieji algoritmai” viešas gynimas.

Mokslo sritis - gamtos mokslai, informatika - N 009.
Mokslinis vadovas - prof. habil. dr. Raimondas Čiegis, gamtos mokslai, informatika - N 009.
Mokslinis konsultantas - prof. dr. Julius Žilinskas, gamtos mokslai, informatika - N 009.

Disertacijos santrauką rasite čia, pilną disertaciją čia.

Kviečiame dalyvauti!

Oktakalėdos: VU Orkestro „Oktava“ šventinis koncertas

Data: gruodžio 15 d. 15 val.

Vieta: VU Didžioji aula, M.K.Čiurlionio g. 21

Oktalėdos – tai dar ne Kalėdos. Tai žaismingas koncertas prieš pat didžiąsias metų šventes, į kurį kasmet pakviečia Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“! Kol už lango siaus žiema, mes dovanosime Jums muzikos garsų pūgas – bus daug šildančios muzikos su gardžiais džiazo, funko ir roko muzikos prieskoniais. Čia susijungs galingas pučiamųjų instrumentų orkestro skambesys ir pasaulinio pripažinimo sulaukę, bei abejingų nepaliekantys, kūriniai. Drauge pasirodys ir solistai Martyna Kučytė, Julija Šturo ir Paulius Noreika. Pasirodymus papuoš ir lindihopo šokėjų grupė. Koncerto programa jau atrinkta ir ją orkestras įnirtingai ruošia. Maestro Albinas Kučinskas atskleidė, kad vienas ryškiausių šio koncerto kūrinių bus soulo karalienės Arethos Franklin garbei, Gilberto Tinerio aranžuotas kūrinys Aretha! „Oktava“ yra pasiruošusi savo klausytojus nustebinti ir simfoninio roko kūriniu, kuriame britų roko grupių „Queen“ ir „Genesis“ melodijos („Innuendo, „A Kind of Magic“, „Another One Bites the Dust“, „Radio Gaga“, „That’s All“ ir „We Are the Champions“). Didžiosios metų šventės dažnai tampa neįsivaizduojamos ir be „Spragtuko“, tik šiame koncerte „Oktava“ jį atliks svingo stiliuje – „Nutcracker Swing“ (ar. Hans Joachim Rhinow). Daugiau koncerto programos kūrinių – jau netrukus. Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.

VU liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ šventinis koncertas

Data: gruodžio 14 d. 15 val.

Vieta: VU Didžioji aula, M. K. Čiurlionio g. 21

JAUNIMĖLIO KALĖDOS. Šventinis koncertas

Atvira paskaita: Kaip kurti istorijas žaidimuose?

Data: gruodžio 12 d. 12 val.

Vieta: 421 aud., Didlaukio g. 47

Ieva ilgą laiką dirbo žaidimų dizainere Nordcurrent kompanijoje, o šioje paskaitoje, kaip ji pati sako: „Susipažinsime su naratyvinio dizaino pradmenimis, apžvelgsime įvairius būdus perteikti istoriją žaidimuose, veikėjų ir pasaulių kūrimą, žaidėjo rolę ir kt. Kartu paanalizuosime pavyzdžius iš skirtingų žaidimų žanrų ir aptarsime jų praktikas.“

Susidomėjusių dėmesiui: ateiti gali bet kas, tačiau vietų skaičius ribotas (48 vietos), tai VU studentai ir pirmi atėję gauna pirmenybę.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/819632341806341/

Sutinku