Matematikos ir informatikos fakulteto veikla pandemijos metu

2020 03 25 Virusas380x250

Informuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio mokymosi ir darbo terminą dar 2 savaitėms iki balandžio 13 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį pratęsti.

Siekiant apsaugoti Vilniaus universiteto bendruomenės narių sveikatą darbas Matematikos ir informatikos fakultete organizuojamas nuotoliniu būdu.

Velykų atostogos balandžio 6-13 d. nėra atšaukiamos. Studijų procesas šiuo metu nevyks.

Prašome elgtis atsakingai: neiti iš namų, jei tai nėra būtina, palaikyti su žmonėmis tik nuotolinį ryšį. Saugokime savo ir kitų sveikatą.

Dėkojame visiems už supratingumą.

Informacija bus nuolat pildoma.

Sutinku