Matematikos ir informatikos fakulteto veikla pandemijos metu

2020 03 25 Virusas380x250Siekiant tinkamai ir kaip įmanoma efektyviau pratęsti ir užbaigti pavasario semestrą, Vilniaus universiteto (VU) Senate nuspręsta visas studijų veiklas VU iki šio pavasario semestro pabaigos vykdyti nuotoliniu būdu, o nuotolinio darbo terminas pratęstas iki gegužės 31 d.

Visos kitos su nuotoliniu darbu susijusios anksčiau nustatytos taisyklės taip pat galioja. Vis dėlto, atsižvelgiant į karantino švelninimą valstybėje, VU taip pat laikantis visų atsargumo priemonių pradedamos teikti kai kurios paslaugos, todėl nuo gegužės 8 d. lankytojus priims Botanikos sodas, o nuo gegužės 15 d. bus galima apsistoti Vilniaus universiteto poilsio centruose.

VU biblioteka nuo gegužės 19 d. jau ne tik išduos, bet ir pradės priimti grąžinamas knygas. Visos sąlygos, kaip tai vyks saugiai – COVID-19 polapio Bibliotekos informacijos skiltyje.

Karantino metu galimybės kreiptis psichologinės pagalbos nesumažėjo. Jei išgyvenate nemalonius jausmus ir norite pasikalbėti, nuo gegužės 20 d. jau atnaujinamos ir konsultacijos gyvai, nenuotoliniu būdu.

Tuo tarpu, pajudėti ir grįžti ar išbandyti sportą kviečia VU Sveikatos ir sporto centras. Jau šiandien centro lankytojai tam tikromis sąlygomis gali naudotis tiek vidaus, tiek išorės erdvėmis.

Visos studijų veiklos nuotoliniu būdu bus vykdomos iki pavasario semestro pabaigos. Nuotoliniu būdu vyks ir baigiamųjų darbų gynimai.

! Prašome Matematikos ir informatikos fakulteto darbuotojus ir studentus aktyviai tikrinti VU elektroninį paštą.

Visa ir nuolat atnaujinama su studijomis ir darbu karantino metu susijusi informacija skelbiama tinklapyje: vu.lt/covid-19

Dėkojame visiems už supratingumą.

Informacija bus nuolat pildoma.

Sutinku