Sidebar

Informacinių technologijų paslaugas fakultete teikia ir prižiūri VU MIF Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centras (MIF STSC) kartu su VU Informacinių technologijų paslaugų centru (VU ITPC). MIF STSC teikia:

 • MIF e. tapatybės valdymo,
 • svečių registracijos belaidžiam tinkliui,
 • resursų virtualizacijos,
 • superkompiuterio resursų užsakymo,
 • failų saugojimo ir dalinimosi ir kt. paslaugas.

Svečių registracija MIF IT resursams naudoti

Ne fakulteto darbuotojams (atvykstantiems pagal Erasmus+ ar kitas sutartis) Dekano įsakymu gali būti suteikta prieiga prie fakulteto informacinių sistemų resursų ir kompiuterinių tinklų.

 • Prašome užpildyti prašymą* prieigai prie IT resursų gauti.

*Prašymą pateikite ne vėliau kaip prieš savaitę iki IT resursų suteikimo pradžios datos. Prašymai yra svarstomi tik tuo atveju jei svečio vizitas fakultete trunka daugiau kaip savaitę.

Studentų ir darbdavių registravimosi praktikai sistema

 • Praktika IS (darbdaviai gali siūlyti praktikos vietas, studentai gali registruotis praktikai bei pildyti praktikų sutartis)

Failų saugojimo ir dalinimosi paslauga

 • MIF Drive (prisijungti gali tik MIF darbuotojai)

Išsami informacija apie VU MIF IT infrastruktūrą

 • IT wiki MIF infrastruktūra ir atsakymai į dažniausius IT klausimus

Studentų skirstymo į pogrupius sistema

Studijų administratoriai gali suskirstyti reikiamas studentų grupes į pogrupius. Studentai prisijungę gali sužinoti savo pogrupį, dėstytojai gali matyti jiems priskirtų studentų pogrupių sąrašus. Dėstytojai gali prisijungti tik tie, kuriems sistemoje yra įjungta paskyra. Jei negalite prisijungti – dėl paskyros įjungimo prašome kreiptis į Studijų skyrių el. paštu studijos@mif.vu.lt

Trečiadieniais nuo 17 val. iki 21 val. ITPC atlieka VU informacinių ir taikomųjų sistemų, kompiuterių tinklo bei įrangos profilaktinės priežiūros darbus. Minėtu laiku gali būti trumpalaikiai informacinių ir taikomųjų sistemų, kompiuterių tinklo paslaugų sutrikimai.

Paskaitų tvarkaraščių sistema

 • Tvarkaraščiai (galima matyti paskaitų tvarkaraščius pagal studentų grupes, pastatus ir auditorijas)

Pašto konferencijos

Norėdami išsiųsti laišką visiems vienos grupės, kurso ar studijų pakopos studentams galite naudotis sukurtomis VU ITPC sukurtomis el. pašto konferencijomis.

El. pašto konferencijos yra suskirstytos pagal kursus, o dalyviai kasmet bus automatiškai perkelti atsižvelgiant į esamus VU IS duomenis.

Pavyzdžiui, norėdami išsiųsti laišką informatikos bakalauro studijų programos II kurso 3 grupės studentams, turite laišką siųsti adresu bakinf2k3g@mif.vu.lt. Į šią konferenciją yra įtraukti visi Informatikos bakalauro studijų programos 2 kurso 3 grupės studentai. Kitais mokslo metais šie studentai bus III kurse, todėl bus pasiekiami adresu bakinf3k3g@mif.vu.lt ir t.t.

Visi pašto konferencijų adresai sudaryti tokiu principu: <stud. pakopa><stud. prog. sutrumpinimas><kurso skaičius>k<grupės numeris >g@mif.vu.lt.

Visus el. pašto konferencijų adresus rasite čia. Adresai prieinami VU tinkle arba per VU VPN.

Daugiau apie VU el. paštą rasite čia.

Kilus problemoms, kreipkitės adresu pagalba@vu.lt

Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo centro darbuotojų darbo grafikas

Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo centro (STSC) darbuotojų darbas yra organizuojamas mišriu būdu. MIF STSC prašo IT problemas deklaruoti adresu pagalba@mif.vu.lt. Esant būtinybei paslaugas suteiksime ir kontaktiniu būdu. VU MIF pastatuose STSC darbuotojai paslaugas teiks šiuo grafiku:

 • Akademijos g. pastate ketvirtadieniais, kitu laiku pagal išankstinį susitarimą pagalba@mif.vu.lt.
 • Didlaukio g. pastate kiekvieną darbo dieną.
 • Naugarduko/Šaltinių g. pastatuose pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, kitu laiku pagal išankstinį susitarimą pagalba@mif.vu.lt.

Kontaktai

MIF svetainės turinio priežiūra MIF IT problemų registravimas

Didlaukio g. 47, 210 kab.

El. p. svetaine@mif.vu.lt

Tel. +370 5 219 5049

Akademijos g. 4, 626 kab.

El. p. pagalba@mif.vu.lt

Tel. +370 5 210 9736

Didlaukio g. 47, 304 kab.

El. p. pagalba@mif.vu.lt

Tel. +370 5 219 5006

Šaltinių g.1A, 202 kab.

El. p. pagalba@mif.vu.lt 

Tel. +370 5 219 3058

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos