Seminaras „Tinklo srautų agregavimas ir anizotropinis laukų mastelio keitimas. II dalis“

2021 11 30 TTS seminaras

2021 m.gruodžio 6 d. 17.00 val. 102 (J. Kubiliaus) auditorijoje vyks TTS seminaras.

Pranešėjas – Donatas Surgailis

Pranešimo tema – „Tinklo srautų agregavimas ir anizotropinis laukų mastelio keitimas. II dalis“

Maloniai kviečiame dalyvauti (ir laikytis atitinkamų saugos reikalavimų).

2021-11-30

International mobility: benefit or trouble for a present-day student

2021 11 29 Seminar900x394

Is International mobility a benefit or a trouble for a present-day student? Vilnius University Business School’s lecturer Lina Žirnelė will help to find an answer.

A short seminar “International mobility: benefit or trouble for a present-day student” will be held in Didlaukio 47, 102aud. on December 2nd at 16:00.

During the seminar, you will hear exciting stories from students who have already experienced cultural diversity during the exchange period abroad and as well as incoming exchange students studying this semester in Lithuania.

After the seminar, we invite you to stay for a cup of coffee or tea and hear some more experiences from exchange students.

Do not forget to bring a mask and your national covid-19 certificate!

Registration form:

2021-11-29

Seminaras „Sunkiauodegių ir susijusių skirstinių uždarumas: sandaugų atvejis“

2021 11 23 TTS seminaras

2021 m. lapkričio 29 d. 17.00 val. 102 (J. Kubiliaus) auditorijoje vyks TTS seminaras.

Pranešėjas – Remigijus Leipus

Pranešimo tema – „Sunkiauodegių ir susijusių skirstinių uždarumas: sandaugų atvejis“

Maloniai kviečiame dalyvauti (ir laikytis atitinkamų saugos reikalavimų).

2021-11-23

GPU skaičiavimai HPC infrastruktūroje

2021 11 23 HCP pristatymas

Vykdant 2018 m. liepos 20 d. iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto Nr. 01.1.1.-CVPA-V-701-08-0004 veiklas, VU Matematikos ir informatikos fakultetas atnaujino našiųjų skaičiavimų įrangą. Daugiau informacijos apie fakulteto atnaujintą našiųjų skaičiavimų infrastruktūrą, galimybę užsakyti resursus ir kt. rasite fakulteto svetainėje Paslaugos->IT atviros prieigos centras

Atsižvelgiant į ankstesnės apklausos rezultatus visus kviečiu į 3 dalių pristatymą superkompiuterio naudojimo klausimais. Numatoma, kad kiekvienos dalies pristatymas truks nuo valandos iki pusantros. Visi pristatymai vyks MS Teams aplinkoje.

- Papildomų resursų užsakymai (Waldur).

2 dalis, gruodžio 10 d. 14 val. „Užduočių valdymas, naudotojų PĮ ir CPU skaičiavimai HPC infrastruktūroje"

- Sbatch failas ir jo tipiniai parametrai CPU ir GPU particijoms;

- Darbai interaktyviu režimu ir darbai liekantys veikti po atsijungimo (Sbatch);

Užduočių valdymas, naudotojų PĮ ir CPU skaičiavimai HPC infrastruktūroje

Įvadas į HPC

Povilas Treigys

Disertacijos ,,Hibridinių paskirstytų skaičiavimų dalijimosi platforma” viešas gynimas

2021 11 18 Disertacijos gynimas

2021 m. gruodžio 16 d., 12 val., Akademijos g. 4, 203 auditorijoje vyks doktoranto Alberto Jurgelevičiaus disertacijos ,,Hibridinių paskirstytų skaičiavimų dalijimosi platforma” viešas gynimas.

Mokslo sritis – technologijos mokslai, informatikos inžinerija - T 007.

Mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Leonidas Sakalauskas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija - T 007.

Mokslinis konsultantas – dr. Virginijus Marcinkevičius, technologijos mokslai, informatikos inžinerija - T 007.

Disertacijos santrauką rasite čia, pilną disertaciją  čia.

Kviečiame dalyvauti!

Fudan International Seminar on Analysis, PDEs and Fluid mechanics

2021 11 16 Fudan900x300

The speaker: Professor Andrej Zlatos (University of California, San Diego, USA)

Title of the talk: “Euler Equations on General Planar Domains”

Time: Thursday, 18 of November, 15:00 - 16:00.

Abstract: Bounded vorticity solutions to the 2D Euler equations on singular domains are typically not close to Lipschitz near boundary singularities, which makes their uniqueness a difficult open problem. I will present a general sufficient condition on the geometry of the domain that guarantees global uniqueness for all solutions initially constant near the boundary. This condition is only slightly more restrictive than exclusion of corners with angles greater than $\pi$ and, in particular, is satisfied by all convex domains. Its proof is based on showing that fluid particle trajectories for general bounded vorticity solutions cannot reach the boundary in finite time. The condition also turns out to be sharp in the latter sense: there are domains that come arbitrarily close to satisfying it and on which particle trajectories can reach the boundary in finite time.

ZOOM link:

ZOOM Id: 836 7313 8944

Passcode: 808818

We are pleased to inform you that the information on previous talks is available on the seminar web page

see PastTalks section

Organizing Committee: Professors Zhen Lei, Mikhail Korobkov, Adele Ferone, Remigio Russo, and Konstantin Pileckas

This seminar is organized by Fudan University (Shanghai, China) with the collaboration of Universita degli studi della Campania "Luigi Vanvitelli" (Caserta, Italy) and Vilnius University (Vilnius, Lithuania). This seminar is meant to gather renowned experts working on Geometric and Real Analysis with applications to PDEs and Mathematical Physics and represents an opportunity for presenting high-impact research, as well as facilitating the exchange of ideas between researchers.

2021-11-16