Sidebar

VU Pirmakursių integracijos savaitė #StudentAUK

Data: 2019 m. rugsėjo 2-6 dienomis

Vieta: Vilniaus universitetas

Rugsėjo 2–6 d. kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto (VU) integracijos savaitėje #StudentAUK.

Įvadinės savaitės metu pirmakursiai susipažins su VU bendruomene, studijomis, VU veikiančiomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais ir biblioteka. Taip pat vyks susitikimai su VU Studentų atstovybe, bus galima išgirsti įkvepiančias alumnų sėkmės istorijas, o norintieji turės išskirtinę galimybę dalyvauti VU muziejaus rengiamose ekskursijose senuosiuose VU rūmuose.

Rugsėjo 2 d. pirmakursiai susipažins su savo studijų kuratoriais. Vėliau visa VU bendruomenė dalyvaus tradicinėje eisenoje Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo, kuriame lauks VU vadovų ir svečių sveikinimai, pirmakursių priesaika ir koncertas.

Rugsėjo 3–6 d. visų padalinių studentai kviečiami dalyvauti integracijos savaitės programos veiklose, vyksiančiose visuose VU padaliniuose, taip pat ir šventiniame koncerte rugsėjo 5 d. – pirmakursiai raginami dalyvauti visose programos dalyse, kadangi tai yra išskirtinė proga per labai trumpą laiką susipažinti su visu VU.

Visą integracijos savaitės programą rasite www.studentauk.vu.lt.

Disertacijos „Integruotų elektroninio mokymosi objektų kūrimo modelis ir diegimas edukacinėje platformoje” viešas gynimas

Data: 2019 m. liepos 2 d., 9.30 val.
Vieta: MIF DMSTI, Akademijos g. 4, 203 aud..

 

DMSTI doktorantės Dainos Gudonienės daktaro disertacijos ,,Integruotų elektroninio mokymosi objektų kūrimo modelis ir diegimas edukacinėje platformoje” viešas gynimas.
Mokslo sritis - technologijos mokslai, informatikos inžinerija.

DMSTI doktorantės Dainos Gudonienės daktaro disertacijos ,,Integruotų elektroninio mokymosi objektų kūrimo modelis ir diegimas edukacinėje platformoje” santrauką rasite čia, pilną disertaciją rasite čia.

 

Disertacijos „Konceptais grįstas informatikos mokymas: informatinio mąstymo užduočių ir edukacinės platformos išplėtimas pradiniam ugdymui” viešas gynimas

 

Data: 2019 m. liepos 2 d., 13 val.
Vieta: MIF DMSTI, Akademijos g. 4, 203 aud..

Kviečiame į doktorantės Gabrielės Stupurienės daktaro disertacijos ,,Konceptais grįstas informatikos mokymas: informatinio mąstymo užduočių ir edukacinės platformos išplėtimas pradiniam ugdymui” viešą gynimą.
Mokslo sritis - technologijos mokslai, informatikos inžinerija, T 007.

Gabrielės Stupurienės daktaro disertacija.
Gabrielės Stupurienės daktaro disertacijos santrauka.

Disertacijos „Duomenų apgaubties metodas švietimo sistemų efektyvumo analizėje" viešas gynimas

Data: 2019 m. liepos 3 d., 13 val.
Vieta: MIF DMSTI, Akademijos g. 4, 203 aud.

DMSTI doktorantės Dovilės Stumbrienės daktaro disertacijos „Duomenų apgaubties metodas švietimo sistemų efektyvumo analizėje" viešas gynimas.

Mokslo sritis - gamtos mokslai, informatika - N 009.
Mokslinė vadovė - prof. dr. Audronė Jakaitienė, gamtos mokslai, informatika - N 009.

DMSTI doktorantės Dovilės Stumbrienės daktaro disertacija, disertacijos santrauka.

Kviečiame dalyvauti!

Diskusija: „University of Vilnius / George Mason University / Freddie Mac”

Trečiadienį, birželio 26 d., 10 val., 103 aud. Dmitri Kaznachey, Alfredas Račkauskas ir Vladas Tumasonis kviečia į apskrito stalo diskusiją, kuri vyks anglų kalba.

AGENDA

● Introductions
● Computer Science at GMU
   ○ Course example: CS 530 Mathematical Foundations in Computer Science
   ○ Class examples: Number Theory, Math Logic - JSONiq
● Financial Technology
   ○ Definitions
   ○ Example: Trading Technology on Wall Street, Freddie Mac
   ○ Topic: Profit and Loss (PnL) computation
● Collaboration Options

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Vilniaus universiteto studijų metų pabaigos šventė

Data: 2019 birželio 27 d.

Vieta: VU šv. Jonų bažnyčia

Šiemet Vilniaus universitete, pažymėdami jo 440-ties metų gyvavimo sukaktį, skambant Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios varpinės varpui ir akademiniam himnui „Gaudeamus“, švęsime studijų metų pabaigą. Birželio 27 d. (ketvirtadienį), 15.00 val. tradicinėje „Finis anni academici“ ceremonijoje pagerbsime geriausiai studijas baigusius studentus, mokslininkus, ilgamečius darbuotojus ir kitus nusipelniusius bendruomenės narius.

Skatinant mokslininkus siekti aukščiausio lygio mokslinių rezultatų tradiciškai atminimo prizais už mokslo pasiekimus rektorius apdovanos mokslininkus ir mokslininkų grupes. Laureatai išrinkti šiose kategorijose: geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos; geriausio taikomojo darbo; geriausio tarptautinio mokslo projekto.

Šventės metu pasveikinsime studentus, iškovojusius prizines vietas reikšmingose tarptautinėse mokslinėse konferencijose, konkursuose, olimpiadose, dalyvavusius visuomeninėje ir savanorystės veiklose.

16.30 val. „Finis anni academici“ kulminacija universiteto vėliavos, kuri visus studijų metus plevėsuoja VU Bibliotekos kieme, nuleidimas – taip simboliškai akademinė bendruomenė paskelbs dar vienų mokslo ir studijų metų pabaigą. Ji vėl bus pakelta rugsėjo 2 d. (pirmadienį), skelbiant „Renovatio studiorum“.

Šventę baigsime maloniu rektoriaus kvietimu į Didįjį kiemą pasivaišinti vasariškais gėrimais.

Diskrečiosios matematikos seminaras

Data: 2019 m. birželio 10 d., 11 val.
Vieta: VU MIF, Naugarduko g. 24, 105 aud., Vilnius

Kviečiame į seminarą:

Aistis Atminas (LSE), Tomas Juškevičius (VU MIF), Valentas Kurauskas (VU MIF), Matas Šileikis (Čekijos MA Informatikos institutas) skaitys paskaitas apie aktualius uždavinius grafų, kombinatorikos ir tikimybių teorijos sandūroje.

Diplomų teikimo ceremonija

Data: 2019 m. birželio 18 d.
Vieta: VU Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Š. m. birželio 18 d. Matematikos ir informatikos fakulteto absolventams bus įteikti bakalauro arba magistrantūros studijų diplomai.

Diplomų teikimo ceremonija Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12) prasidės 10 val.

Tai didžiulė šventė tiek patiems studentams, kurie deda stiprų žingsnį pirmyn savo gyvenimo keliuose, tiek artimiesiems, tiek ir pačiam universitetui ir jo bendruomenei. Per daugiau nei keturis šimtus metų Universiteto tikslas visuomet buvo ne gauti, o duoti – žinias, kultūrą, mokslo pasiekimus, svarbiausia – šviesius ir stiprius išsilavinusius žmones Lietuvai ir pasauliui.

Kviečiame švęsti kartu su VU MIF absolventais!

2019 06 04 Diplomu teikimo ceremonija806x454

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku