Sidebar

Publikacijų registravimas

Nuo 2019 metų įsigaliojo Vilniaus universiteto atvirosios prieigos prie mokslo (meno) ir studijų darbų nuostatai.
Nuostatai įtvirtina Vilniaus universiteto akademinei bendruomenei taikomus atvirosios prieigos įgyvendinimą skatinančius studijų baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų ir publikacijų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą eLABa reikalavimus ir rekomendacijas publikavimui. Universiteto akademinės bendruomenės nariai registruoja visą savo mokslinę, meninę ar studijoms skirtą produkciją eLABa ir pateikia ją viešai prieigai, vadovaudamiesi Vilniaus universiteto atvirosios prieigos prie mokslo (meno) ir studijų darbų nuostatais, Vilniaus universiteto elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą tvarkos aprašu bei laikydamiesi juos remiančių organizacijų ar kitų šaltinių reikalavimų ar rekomendacijų dėl atvirosios prieigos ir nepažeisdami autorių ir kitų turtinių teisių turėtojų teisių.

eLABa naudotojo vadovas ir video medžiaga.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į šiuos asmenis:

Tatjana Golubovskaja Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas
Dalia Akulavičienė Taikomosios matematikos institutas
Rima Stančikienė Matematikos institutas
Rima Žagūnienė Informatikos institutas

 

Atviros prieigos atmintinė.

Vilniaus universiteto bendruomenės nariai atvirosios prieigos klausimais gali konsultuotis el. p. arba tel. (8 5) 219 5062.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos