2022 02 04 Seminaras V Sumskas

Vasario 10 d. (ketvirtadienį), 17 val. Diferencialinių lygčių katedra organizuoja seminarą, kuriame Vytenis Šumskas pristatys savo disertaciją. Seminaras vyks 102 aud., VU Matematikos ir informatikos fakultete (Naugarduko g. 24).

Pranešimo tema: Baigtinių tūrių kintamųjų krypčių schemos hibridinės dimensijos šilumos laidumo modeliams.

Pranešimo santrauka: disertacijoje nagrinėjami šilumos laidumo modeliai, kuriuose dalyje srities dimensija sumažinama nuo trimatės arba dvimatės iki vienmatės. Tokiu būdu sutrumpinamas sprendinio radimo laikas, tačiau prarandama dalis jo tikslumo. Hibridinės dimensijos modelių skaitiniam sprendimui pateikiama baigtinių tūrių kintamųjų krypčių schema, įrodomos kai kurios jos savybės. Taip pat disertacijoje nagrinėjama ketvirtos eilės dalinių išvestinių lygtis, gauta iš vienmačio skysčio tekėjimo modelio. Jo skaitiniam sprendimui sukonstruojama ir pagrindžiama baigtinių skirtumų schema.

Seminare galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu MsTeams. Nuorodą jungtis į seminarą rasite čia.

2022-02-03