Informacinių technologijų prodekanas prof. dr. Povilas Treigys atkreipia dėmesį, kad šiandien – Pasauline informacinių technologijų plėtros diena: „Technologijos keičia mūsų pasaulį ir mes kviečiame jus būti šio pokyčio dalimi. Išnaudokite galimybes, kurias suteikia mūsų fakultetas, kurkime ateities technologijas kartu!“

2023 10 24 P Treigys

Nuotrauka VU fotografo Justino Auškelio

Nuo 1972 m. minimos dienos tikslas – informuoti visuomenę apie technologines naujienas, didinti technologinį raštingumą, spręsti informacinių technologijų plėtros problemas. Ne be reikalo, gebėjimas naudotis kompiuteriu ir internetu – vienas iš modernios, pažengusios visuomenės bruožų.

Su šia diena siejama asociacija „Infobalt“, dar Lietuvos nepriklausomybės pradžioje surengusi informacinių technologijų parodą „Infobalt 1994“. Joje dalyvavo asociacijos narės – Lietuvos informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonės, Paroda stiprai prisidėjo prie informacinių technologijų vystymo jaunoje šalyje.

2023-10-24