Išrinkti MIF atstovai Senate

Vadovaujantis Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 31 punktu, pakartotinis balsavimas kamieniniame akademiniame padalinyje laikomas įvykusiu, jei jame dalyvavo ne mažiau kaip penktadalis Rinkimų teisę turinčių darbuotojų, todėl pakartotiniai rinkimai laikomi įvykusiais Matematikos ir informatikos fakultete.

Vadovaujantis Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 35 punktu (“pakartotinio balsavimo metu išrinktais į Senato narius laikomi kandidatai, gavę daugiausiai balsų“), išrinktais į Senatą laikomi kandidatai yra paryškinti

Prie kandidatų vardų nurodytas gautų balsų skaičius ir jų išraiška procentais. Prie informacijos apie kamieninių padalinių atstovų Senate rinkimus pateikta ir informacija apie kvorumą (rinkimuose dalyvavusių ir tokią teisę padalinyje turinčių padalinio darbuotojų skaičius bei šių rodiklių procentinis santykis).

Gegužės 23-24 dienomis vykusių pakartotinio balsavimo į VU Senatą rezultatai MIF

Dalyvavo rinkėjų: 79/135 (58,52 proc.). Negaliojančiais pripažinti 4 biuleteniai.

Prof. habil. dr. Mindaugas Bloznelis gavo  63 balsus (79,75 proc.);

Prof. habil. dr. Gintautas Dzemyda gavo 31 balsą (39,24 proc.);

Prof. dr. Julius Žilinskas gavo 48 balsus (60,76 proc.);

Doc. dr. Martynas Manstavičius gavo 60 balsų (75,95 proc.).

2022-05-26