Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) prasideda nauji rinkimai į atsiradusią laisvą Vilniaus universiteto Senato nario (-ės) vietą.

Tokia padėtis susidarė Senato narei dr. Jurgitai Markevičiūtei pradėjus eiti VU MIF Strategijos ir bendrųjų reikalų prodekanės pareigas.

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo vasario 1 d. iki vasario 25 d., 15:00 val.

Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi:

• rinkimų teisę turintys darbuotojai (savo ar kito rinkimų teisę turinčio darbuotojo kandidatūrą jo sutikimu);
  • kamieninio akademinio padalinio šakinis akademinis padalinys savo rinkimų teisę turinčių darbuotojų susirinkimuose.

Kandidatai ir juos keliantys asmenys turi pateikti MIF rinkimų komisijai kandidatūros kėlimo dokumentus.

„Prašymas būti kandidatu“ forma pildoma tik asmeniui keliant savo kandidatūrą į Senato narius ir tais atvejais, kai vadovaujantis Vilniaus universiteto Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14.1 punktu kandidatą iškelia kitas rinkimų teisę turintis MIF darbuotojas. Kai, vadovaujantis Vilniaus universiteto Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14.2 punktu, kandidatą kelia kamieninio akademinio padalinio šakinis padalinys savo darbuotojų susirinkimuose, vietoje šios formos prašymo kamieninio akademinio padalinio rinkimų komisijai yra teikiamas atitinkamame šakiniame padalinyje įprastos formos raštas arba posėdžio protokolo išrašas.

Kandidatai taip pat turi pateikti ir rašytinį sutikimą kandidatuoti („Sutikimas būti kandidatu“).

Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos:

Dokumentus galima pateikti Matematikos informatikos fakultete:

• 208 kabinete, Naugarduko g. 24, Vilnius
  • 207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete planuojami balandžio 3 d. 9:00 val. – balandžio 5 d. 15:00 val. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau). Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą.

Jei nerandate savo pavardės rinkėjų sąraše, kreipkitės el. paštu kristina.jakutyte-anciene@cr.vu.lt.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.

Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisija:

dr. Šarūnas Repšys (pirmininkas)
dr. Viktor Medvedev
Domantas Petuška (studentų atstovas)

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Šarūnas Repšys, el. paštas sarunas.repsys1@mif.vu.lt  , tel. +37052193086