Sidebar

2017 06 13 Alumnu vakarasBirželio 9 d. Vilniaus universiteto (VU) alumnų vakare susirinkę universiteto alumnai išgirdo rektoriaus A. Žukausko pasidžiaugimą universiteto šuoliu pasauliniuose reitinguose ir raginimą pagal išgales prisidėti prie alumnų judėjimo ir universiteto misijos. „Universiteto stiprybė yra jo alumnai ir atvirkščiai – stiprus Universitetas yra neabejotina jo alumnų vertybė“ – sveikindamas susirinkusius akcentavo Rektorius.

Į vakarą susirinkę apie 80 įvairių fakultetų alumnų draugijų nariai, dekanai, VU Tarybos atstovai įsitraukė į diskusiją apie VU alumnų judėjimą, Universiteto tikslų siekimą kartu su rektoriumi prof. A. Žukausku, VU Tarybos pirmininku R. Kraujaliu, Senato pirmininke prof. Dr. D. Pociūte-Abukevičiene. Žurnalistui, laidų vedėjui A. Peredniui moderuojant, pasisakė ir daugeliu įdomių, vertingų ir įkvepiančių minčių pasidalino žinomi visuomenėje Universiteto alumnai: doc. K. Sabolius, dr. G. Sviderskytė, „Global Lithuanian Leaders“ vadovė K. Stankutė Jaščemskienė.

„Bendraminčiams susitikti visada malonu. Dalinamės bendru supratimu apie problemas, etiką, prisidėjimo ir dalyvavimo platesnėje bendruomenėje, kuri yra universitetas, svarbą“ – sakė VU ryšių su alumnais koordinatorė Giedrė Biržytė.

Keturiolikoje Vilniaus universiteto fakultetų veikia Alumnų draugijos, turinčios savas tradicijas. Kasmet alumnai renkasi bendrame metiniame Universiteto alumnų renginyje. Šiais metais jis buvo skirtas aptarti alumnų ir VU santykiui bei pokyčiams universitete.

Daugiau nuotraukų iš renginio.

Šaltinis: naujienos.vu.lt

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos