Sidebar

Priėmimas į bakalauro studijas

Bakalauras – tai pirmasis kvalifikacinis laipsnis, pažymintis įgytą universitetinį aukštąjį išsilavinimą ir suformuotus pasirinktos studijų krypties žinių pagrindus. Bakalauro studijų apimtis yra ne mažesnė kaip 210 ir ne didesnė kaip 240 kreditų. Nuolatinės formos studijos dažniausiai trunka 4 metus. Studijos baigiamos kvalifikaciniais egzaminais ir (arba) bakalauro baigiamuoju darbu. Baigus studijas, suteikiamas atitinkamos krypties (šakos) bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Toliau studijas galima tęsti magistrantūroje.

Privalomi egzaminai valstybės finansuojamai vietai gauti*:

  1. Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas.
  2. Užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) valstybinis brandos egzaminas išlaikytas ne žemesniu kaip B1 lygiu.
  3. Matematikos valstybinis brandos egzaminas.

*Šių trijų egzaminų įvertinimų aritmetinis vidurkis ne mažesnis nei 40 %; Penkių geriausių dalykų metinių įvertinimų vidurkis ne mažesnis nei 7. Įskaitomi dalykai: lietuvių k. ir literatūra, gimtoji kalba, užsienio kalba, matematika, istorija arba geografija, biologija arba fizika arba chemija, meninio arba technologinio ugdymo krypties dalykas, bendroji kūno kultūra (dalyko lygis nesvarbus).

 

Konkursinio balo sandara

Egzaminai Koeficientas
Matematika 0,4
Lietuvių k. ir literatūra 0,2
Egzaminai arba metiniai pažymiai  
Informacinės technologijos arba fizika 0,2
Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais 0,2

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku