Pradžia:

2022-05-26, 16 val.

Vieta:

VU MIF, Naugarduko g. 24, Vilnius, 102 aud.

Diferencialinių lygčių katedra organizuoja seminarą disertacijos pristatymui.

Pranešėja: Rita Juodagalvytė

Pranešimo tema: Daugiaskaliai skysčių tekėjimo modeliai sudėtingos geometrijos srityse.

Pranešimo santrauka: pranešimo metu bus pristatyti disertacijoje gauti rezultatai, reikalingi kraujo tekėjimo modeliavimui smulkiose kraujagyslėse. Tuo tikslu išnagrinėtos Navjė ir Stokso lygtys cilindrinėje struktūroje (sudarytoje iš plonų vamzdelių), kai cilindrų skersmuo yra mažas. Įrodytas laiko atžvilgiu periodinės Stokso sistemos srityje su išėjimu į begalybę išsprendžiamumas. Taip pat gauti rezultatai laiko atžvilgiu periodiniam Navjė ir Stokso uždaviniui su Dirichlė tipo kraštine sąlyga bei stacionariajai Navjė ir Stokso sistemai su Noimano tipo kraštine sąlyga, t.y. duotu Bernulio slėgiu. Įrodytas apibendrintųjų sprendinių egzistavimas ir vienatis bei sukonstruotas apibendrintojo sprendinio asimptotinis skleidinys.

Kviečiame dalyvauti!

2022-05-23