Pradžia:

2022-05-12 22:00

Vieta:

VU Teatro salė, Universiteto g. 3

Vilniaus universiteto (VU) kinetinis teatras kviečia į premjerą – spektaklį „Vertigo Self", kuris vyks Studentų teatro forumo rėmuose, gegužės 12 d., 21 valandą VU Teatro salėje.

Uždaryti. Įsprausti savyje, be teisės ir kontakto, be galimybės išsižioti gyvai ar užsičiaupti nefiksuotai. Žiūrovui suteikiant vagies vaidmenį – šnairuojančio pro tarpdurį stebėtojo funkciją. Subyrėjęs, nejaukus pasaulis, pavaldus galios ir baimės dantračiams. Užsidėkite veidus – pasirodo nauja epocha. Išsiviepkite, kad galėtumėte vaizduoti laimingus.

Režisierius: Andrius Pulkauninkas

Choreografija: Benno Voorham

Muzika: Sold Candy

Scenografija: Eglė Jovaišaitė

Video projekcija: Šarūnas Kuckailis

RENGINYS NEMOKAMAS. Daugiau informacijos „Facebook“.

2022-05-05