2022 04 08 MIDI 2022 Sporto dienos900x506

Pabaiga:

2022-04-27

Vieta:

Renginio vietos ir laikai bus patikslinti su registracijų į turnyrus pradžia

Fizinis aktyvumas gerina jūsų kognityvinius procesus – padeda mąstyti, mokytis, spręsti problemas ir balansuoja emocinę sveikatą.

Neleisk šiam sakiniui likti tik formalia rekomendacija ar (ne)įdomiu faktu, ateik į MIDI 2022 Asseco Sporto dienų renginius!

Vyksiantys turnyrai:

???? Krepšinio 3x3

⚽ Futbolo 6x6

???? Tinklinio 2x2

Kiekvienose varžybose jėgas išbandyti ir dėl prizų kautis galės vaikinų bei merginų, o tinklinio varžybose ir mišrios komandos!

Žinoma ir žiūrovai nebus užmiršti – visi norintys galės prisijungti prie mini konkursų.

Registracija į MIDI 2022 Asseco Sporto dienų varžybas jau atidaryta! Daugiau informacijos apie komandų sudėtį ir varžybų trukmę pateikta registracijos formoje.

Daugiau informacijos apie renginį ieškok čia.

2022-04-08