2022 04 07 MIDI sachmatai900x506

Pabaiga:

2022-04-23 15:00

Vieta:

VU MIF I-o aukšto foje-koridorius (Naugarduko g. 24, Vilnius)

The Queen's Gambit tau daugiau nei serialo pavadinimas? Jei taip, puiku, tikslinę auditoriją pasiekėme.

Priimk iššūkį ir jau balandžio 23 d. susitikime tradiciniame MIDI 2022 Šachmatų turnyre!

MIDI 2022 Šachmatų turnyro NUOSTATAI

IDĖJA: Tradicinis Ričardo Kudžmos 1976 m. inicijuotas ir vykdomas šachmatų turnyras Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto bendruomenei: studentams, dėstytojams, absolventams bei kviestiniams svečiams.

Dėl pandemijos 2020 m. turnyras neįvyko, o 2021 m. vyko nuotoliniu būdu. Pandemijai slopstant šiemet vėl organizuojamas turnyras kilnojant tikras figūras ir spaudant tikrą laikrodį.

KAS: Vilniaus universiteto Matematikų ir Informatikų dienų (MIDI 2022) tradicinis šachmatų žaibo turnyras (5’+3’’ D. Bronštein)

KUR: VU MIF I-o aukšto foje-koridorius (Naugarduko g. 24, Vilnius).

KADA: 2022 m. balandžio 23 d. (šeštadienį). Registracija 10:00, pradžia 11:00, pabaiga 15:30 val.

REGLAMENTAS: Turnyras vykdomas 11 ratų Šveicariška sistema pagal FIDE blitz taisykles (neregistruojamas FIDE). Turnyro tipas: individualios varžybos su komandų įskaita (Studentai, Absolventai, Dėstytojai/darbuotojai). Pirmumą dalyvauti gauna anksčiau užsiregistravę (svečių atveju gavę patvirtinimą) žaidėjai.

Laiko kontrolė: 5'+3'' (5 min. kiekvienam žaidėjui partijai plius 3 sek. kompensacija už kiekvieną ėjimą pagal D.Bronštein).

Maksimalus žaidėjų skaičius 64. Prieš turnyrą iš registruotų žaidėjų išrenkama 5 garbių asmenų apeliacinė (ginčų) komisija. Apeliacija teikiama raštu, ne vėliau kaip 15 minučių po paskutiniojo rato pabaigos (t.y. neprasidėjus uždarymui).

DALYVIAI: Šachmatininkai ir šachmatininkės, be išlygų sutinkančios su šiais nuostatais bei garbingo žaidimo filosofija.

Preliminarios registracijos internetinėje formoje turnyro dalyvis pateikia šiuos duomenis:

• Studentas – vardą, pavardę, FIDE id (jei turi), mokymosi programą ir kursą (pvz. Stud Studsson, 12800000, Informatika, 3 k.);
  • Absolventas – vardą, pavardę, FIDE id (jei turi), VU MAF/MIF baigimo metus (pvz. Absol Absolsson,12800000, MAF, 1993);
  • Dėstytojas/darbuotojas - vardą, pavardę, FIDE id (jei turi), institutą (pvz. Dest Destisons, Matematikos institutas);
  • Svečiai – vardą, pavardę, FIDE id (jei turi), ryšį su VU / MIF / MIDI. (pvz. Svecs Svecsson, 128000000, MIDI savanoris).

Preliminari registracija internetu vykdoma iki 2022 m. balandžio 20 d. 18:00 val.

Pasibaigus šiam terminui, organizatoriai užsiregistravusius studentus, absolventus ir dėstytojus/darbuotojus patikrina ir įtraukia į turnyro dalyvių sąrašą, o svečius informuoja atskiru elektroniniu laišku su asmeniniu kvietimu arba neigiamu atsakymu (pvz. “Jau neliko vietų”). Pastaba: Asmenys žaidimo dieną neturintys 16 metų be lydinčio suaugusiojo neregistruojami.

STARTO MOKESČIO nėra. Prašome visus dalyvius, kurių registracija patvirtinta, atvyktį į turnyrą, o nesant galimybių tai padaryti (liga, komandiruotė) - informuoti turnyro organizatorius telefonu 8-672-58768 (Laimonas Kudžma), 8-615-68286 (Ričardas Kudžma) arba paštu (sachmatai@midi.lt). Neatvykus į varžybas iki 1-ojo rato pradžios, dalyvis yra išbraukiamas iš žaidėjų sąrašų.

VIETŲ NUSTATYMAS: Vietos nustatomos pagal didesnį iškovotų taškų skaičių (pergalė – 1 tšk., lygiosios – 0.5 tšk., pralaimėjimas – 0 tšk.). Papildomi rodikliai: 1.Tarpusavio rezultatas toje pačioje taškų grupėje; 2.Median Buchholz; 3.Buchholz.

PRIZAI: I-oji turnyro vieta – pereinamoji taurė (svečiai į taurę nepretenduoja), medalis, diplomas bei papildomas prizas. II-oji ir III-oji vietos – medalis, diplomas bei papildomas prizas. Atskirų grupių (Studentų, Dėstytojų/darbuotojų, Absolventų, Moterų) nugalėtojams - diplomas.

TVARKARAŠTIS:

10:00–10:45 Dalyvių registravimas žaidimo vietoje (dirba mandatinė komisija).
10:45–11:00 Atidarymas, apeliacinės komisijos išrinkimas ir techninis instruktažas.
11:00–15:00 Žaidimas su viena pertrauka po 6-ojo rato (11 ratų Swiss, Blitz 5'+3'' su D.Bronštein laiko kompensavimu).
15:00–15:15 Rezultatų suvedimas, apeliacijų pateikimas.
15:15–15:30 Dalyvių apdovanojimas ir varžybų uždarymas.

ORGANIZATORIAI: Ričardas Kudžma (tel. +370 615 68286), VU SA MIF.
Turnyro arbitras: Laimonas Kudžma (nacionalinė kategorija) +370 672 58768.

KITA: Įėjimas pro MIF fakulteto vidinį kiemelį (šeštadieniais).
Turnyro organizatoriai pasilieka teisę daryti būtinus pakeitimus MIDI šachmatų turnyro žaidėjų labui, taip pat pasilieka teisę atsisakyti registruoti ar suspenduoti žaidėjų dalyvavimą turnyre, jei asmuo pažeidžia nuostatus ar nesilaiko garbingo žaidimo.

Daugiau informacijos apie renginį ieškok čia.

2022-04-07