MIDI 2021 250x380

MIDI neįsivaizduojamos be jų finalinio renginio – roko operos. Kasmetinė ji tapo 2000 m., o pirmasis pasirodymas, pavadintas roko opera, įvyko dar 1982 m. per pirmakursių krikštynas, kur nedidelis muzikinis spektakliukas buvo pompastiškai pristatytas roko operos pavadinimu. Sklinda gandai, kad roko opera buvo organizuojama net dėstytojų. O šiais metais MIDI 2021 roko opera stebins kiek kitokiu formatu – paskutinę MIDI savaitės dieną bus rodomas roko operos filmas.

Daugiau informacijos apie Matematikų ir informatikų dienas rasite MIDI internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.