MIDI 2021 250x380

Balandžio 26 d. 16–19 val. MIDI 2021 konferencijoje paskaitas skaitys 5 pranešėjai iš SEB, „Asseco“, „Danske Bank“ ir „Adform“. „Asseco Lietuva“ projektų vadovo, VU lektoriaus dr. Kęstučio Papšio paskaitos tema – „Bepiločių orlaivių pritaikymas erdvinių duomenų surinkimui ir naujos perspektyvos“. „SEB Global Services Vilniuje“ atstovas Fábio Dias skaitys paskaitą „IT Customer Support: How is it a fit for me?“, „Danske Bank Lietuva“ vyresnysis IT saugumo inžinierius Saulius Jurčius papasakos apie internetinį saugumą.

Daugiau informacijos apie Matematikų ir informatikų dienas rasite MIDI internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.