Data: vasario 19 d. 17.30
Vieta: VU Mažoji aula, Universiteto g. 3, Vilnius.

2020 02 12 V Aseris380x199#LEAD – learning, educating, achieving, developing.

Vilniaus universitetas ir advokatų kontora GLIMSTEDT Lithuania #VU bendruomenę ir visus vilniečius kviečia į penktąjį atvirą nemokamų paskaitų ciklą #LEAD!

Pirmojoje šių metų paskaitoje MIF partnerystės profesorius ir „Danske Bank“ turto ir investicijų valdymo padalinio Lietuvoje vadovas dr. Vytautas Ašeris kalbės apie emocinį intelektą ir jo vaidmenį buriant naujos kartos komandą. Ar egzistuoja stebuklingas receptas, kaip suburti tokią komandą? Galbūt pakanka atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių ingredientų? Visa tai sužinosite paskaitoje.