Sidebar

Artėjančias žiemos šventes pasitikite kartu su Vilniaus universiteto Kultūros centro kolektyvu „VU Jazz Voices“, kuris gruodžio 15 d. 19 val. VU Mažosios aulos kavinėje padovanos jaukų, kalėdine magija ir karšta kakava alsuojantį muzikinį vakarą.

„Vilnius-Lithuania iGEM 2025“ komanda

Renginio plakatas

Jau penktus metus gyvuojantis džiazo choras, vadovaujamas džiazinio vokalo ir improvizacijos mokytojo Martyno Vilpišausko, vienija talentingus universiteto studentus, siekiančius lavinti vokalinius gebėjimus ir gilintis į džiazinio dainavimo subtilybes. Šiemet kolektyvas į savo repertuarą įtraukė gospel žanro kūrinių bei populiarių kalėdinių lietuviškų bei užsienio dainų, tad vakaro eigoje išgirsite gerai žinomas melodijas:

„Jingle Bell Rock“ 
„Mano kalėdų stebuklas“
„Winter Wonderland“ 
„Sentimentai“
„Antilopė“ 
„Orchidėja“ 
„Night and Day“
„I Smile“ 
„Stars Fell on Alabama“ 
„Moondance“ 
„Blue Moon“ 
„Fire“ 

Šis koncertas – VU Kultūros centro kalėdinių renginių ciklo dalis. Kultūros centre po vienu stogu gyvena dešimtmečius tradicijas puoselėjantys kolektyvai, kurių koncertai ir premjeros nuolat kviečia į aukšto meninio lygio patirtis.

Bilietus įsigyti galite čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos