Sidebar

Esi magistrantas ar jau baigęs magistrantūrą? Norėtum pristatyti savo magistro darbo tyrimus kolegoms iš kitų universitetų? Dalyvauk mokslinėje konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“, kuri vyks 2024 m. gegužės 10 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Konferencijoje gali būti pristatomi įvairūs tyrimai ir taikymai informatikos ir IT srityse..

res1

Asociatyvi nuotr.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas ir Lietuvos mokslų akademija.

Ką reikia daryti? Iki balandžio 15 d. pateik straipsnį siųsdamas jį elektroniniu paštu olga.kurasova@mif.vu.lt. Galimi du straipsnių tipai: 4–6 puslapių straipsnis arba trumpas 2 puslapių straipsnis. Straipsniai gali būti lietuvių arba anglų k. Straipsnių šabloną galima parsisiųsti čia. Prieš konferenciją bus išleistas konferencijos darbų rinkinys. Gal tai bus tavo pirmasis publikuotas tiriamasis darbas? Su ankstesnės konferencijos darbais galima susipažinti čia.

Kokia nauda? Visų pirma, smagu pajausti, kad tu gali padaryti daug. Antra, savo magistro baigiamajame darbe galėsi nurodyti, kad tyrimų rezultatai buvo pristatyti konferencijoje ir publikuoti konferencijos darbuose. Į tai gali būti atsižvelgta, vertinant baigiamąjį darbą.

Kas toliau? Jei patinka gilintis į įdomias mokslines problemas, ieškoti jų sprendimo būdų, tavęs laukia doktorantūros studijos. Stojant į doktorantūrą, dažnai vertinama, ar pretendentas turi publikuotų mokslinių darbų. Dalyvavimas šioje konferencijoje ir straipsnio publikavimas gali būti įrodymas, kad tu pasirengęs doktorantūros studijoms.
Be to, konferencijoje gali dalyvauti ir savo tyrimų rezultatus pristatyti ne tik I ir II kurso magistrantai, bet jau ir baigusieji magistrantūros studijas, taip pat bakalauro studijų studentai.

Kiek tai tau kainuos? Jokio konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Nepražiopsok datų:
2024-04-15 Straipsnių pateikimas;
2024-04-25 Informavimas apie straipsnių priėmimą;
2024-05-02 Konferencijos programos paskelbimas;
2024-05-10 Konferencija.

Kilo klausimų? Kreipkis į organizatorius:
Olga Kurasova olga.kurasova@mif.vu.lt
Jolita Bernatavičienė jolita.bernataviciene@mif.vu.lt
Gintautas Dzemyda g.dzemyda@lma.lt
Julius Žilinskas julius.zilinskas@mif.vu.lt

 

Picture1Picture2

 

2024-03-29

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos