Ar Tavo galvoje jau sukasi klausimas, o kas toliau? Studijų baigimo laikotarpis gali sukelti daug įvairiausių emocijų nuo palengvėjimo ir džiaugsmo iki pasimetimo ar nerimo. Norime padėti Tau užtikrintai priimti ateities iššūkius!

res1

Kovo 22 d. 15:00–18:30 kviečiame Tave į VU vasarą baigiantiems absolventams skirtą renginį, kurio metu suteiksime visą svarbiausią informaciją apie procesus po studijų baigimo. Nesvarbu, ar šiemet baigsi bakalauro, magistrantūros ar vientisąsias studijas. Ar turi aiškų karjeros kelią, ar esi savęs pažinimo etape ir tik pradedi galvoti, ką norėtum veikti ateityje – čia naudingos informacijos ras kiekvienas. Renginys vyks anglų kalba.

Renginyje susipažinsi su:

• alumni galimybėmis: paslaugomis ir privilegijomis, kurias gausi prisijungęs prie alumnų tinklo;
  • tolesnėmis studijų galimybių alternatyvomis Vilniaus universitete: magistrantūros ar doktorantūros studijomis, laisvojo klausytojo galimybės, mokymosi visą gyvenimo centro veiklomis;
  • filantropijos svarba ir galimybėmis;
  • būtiniausiais praktiniais įgūdžiais
    • sužinosi, kaip sėkmingai suderinti profesinius ir asmeninius tikslus, siekiant profesinio ir asmeninio gyvenimo balanso;
    • išmoksi savęs pri(si)statymo gudrybių, kurios akimirksniu atskleis Tavo profesinę vertę darbo pokalbyje ar kontaktų mezgimo renginyje Elevator Pitch metodu;
    • daugiau sužinosi apie asmeninių finansų valdymą, investavimą).

Renginys vyks VU MKIC (Saulėtekio al. 5).

Registracija: https://forms.office.com/e/JHAU8A4AhF

What's Next? Forum for Fresh Graduates tai ne tik informacinis renginys, bet ir galimybė susitikti su kitais būsimais absolventais bei pasidalinti patirtimi.

Įkvėpk naujų idėjų, įgyk naudingų įrankių ir sužinok, kas Tavęs laukia toliau!

2024-03-18