VU vyks matematikos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programa

Vilniaus universitetas, kaip Nacionalinis švietimo agentūros projekto „Pedagogų kompetencijų stiprinimas nacionalinėse kvalifikacijos tobulinimo programose ir magistrantūros studijose“ partneris, kviečia dalyvauti nacionalinėje pedagoginių darbuotojų (išskyrus aukštųjų mokyklų darbuotojus) kvalifikacijos tobulinimo programoje pavadinimu „Matematikos mokymas ir mokymasis“.

1 1 642x410

Asociatyvi nuotr.

Programa skirta pradinių klasių, pagrindinės/progimnazijos bei gimnazijos matematikos mokytojams. Programos dalyviams suteikiamos žinios ir metodinės rekomendacijos, kaip koordinuoti ir mokyti matematikos dalyko 1-12 klasėse. Programa siekiama tobulinti mokytojų kompetencijas mokyti matematikos grindžiamos matematiniu samprotavimu. „Matematikos mokymas ir mokymasis“ apima mokyklinės matematikos turinį, matematikos mokymo(si) psichologiją, matematikos mokymo(si) metodus ir tyrimais grįstą matematikos mokymą.

Programos apimtis – 270 akademinių valandų, 170 val. kontaktinio ir 100 val. savarankiško darbo. Nuo visos programos valandų apimties 102 val. (38 proc.) yra skirtos praktikai. Praktika bus atliekama mokytojų darbovietėse arba kitose ugdymo įstaigose dalyvaujant suinteresuotiems socialiniams partneriams. Programos įgyvendintojai – VU Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkai ir programos bendraautoriai – šalies ir užsienio mokslininkai. Dalyviams, įvykdžiusiems programą, išduodama akademinė pažyma apie studijuotus dalykus ir pažymėjimas liudijantis patobulintas kompetencijas. Programos vykdymo grafikas bus suderintas su programos dalyviais pirmojo nuotolinio susitikimo metu.

Programos vykdymo pradžia pirmajai pedagogų grupei (ne daugiau kaip 30 asm.) – 2024 m. vasario 12 d., pabaiga – 2024 m. birželio 30 d.

Kontaktai pasiteiravimui: Lina Vinikienė el. p.:

Visos vietos užimtos.

Nacionalinės kvalifikacijos tobulinimo programos įgyvendinimas pagal Švietimo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 12-003-03-06-01 „Pirmiausia – mokytojas“ bus finansuojamas Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

2024-01-29