Gruodžio 21 d. Vilniaus universitete (VU) įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2023-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti kalendorinių 2023 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė.

Net trys fakulteto mokslininkai buvo įvertinti ir apdovanoti VU Rektoriaus premijomis:

• prof. dr. Povilas Treigys (technologijos mokslų srityje, informatikos inžinerijos kryptyje);

VU MIF prof. dr. P. Treigys su VU rektoriumi prof. R. Petrausku

• prof. dr. Artūras Dubickas (gamtos mokslų srityje, matematikos kryptyje);

prof. dr. Artūras Dubickas su VU rektoriumi prof. R. Petrausku

• dr. Linas Stripinis (jaunųjų mokslininkų (iki 35 m.) kategorijoje , gamtos mokslų srityje, informatikos kryptyje).

Dr. L. Stripinis su VU rektoriumi prof. R. Petrausku

Oficialiai pasveikinti ir VU metų dėstytojai, MIF metų dėstytojui doc. dr. Andriui Grigučiui ceremonijoje taip pat buvo įteikta padėka.

Prof. R. Petrauskas su doc. dr. A. Grigučiu

Daugiau apie ceremoniją ir kitų mokslininkų pasiekimus skaityti galite čia.

2023-12-22