Gruodžio 14 d. VU Filologijos fakultete įvyko tarpfakultetiniai VU akademiniai debatai, kurių tema buvo „Perteklinės informacijos poveikis visuomenei“ (angl. “Hype and Its Effects on Society”). Debatus laimėjo VU MIF komanda, atstovaujama Justo Drakšo ir Kajaus Zakaro. Šis akademinis renginys prisidėjo prie viešo kalbėjimo ir kritinio mąstymo kultūros puoselėjimo tarp studentų, atstovaujančių skirtingus universiteto fakultetus (Filologijos, Matematikos ir informatikos, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų, Medicinos ir Komunikacijos).

2023 12 19 Robotai 2

Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.

Debatuojančius vertino penkių ekspertų komisija – skirtingų sričių lyderiai: VU organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė, klinikinė psichologė prof. Vilmantė Pakalniškienė, JAV ambasados diplomatė Emily J. Hicks, VU Medicinos fakulteto Mokslo ir inovacijų prodekanas, gydytojas vaikų nefrologas dr. Karolis Ažukaitis, 15min.lt vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas, knygų apžvalgininkas ir literatūros ekspertas Audrius Ožalas ir Jungtinės Karalystės diplomatas Markas Passas.

2023 12 19 G Navickas

Mato Andraičio nuotr.

Renginio metu Nacionalinės K. M. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono skyriaus mokinės Emilija Šoriūtė ir Vasarė Vaičiūlytė, parengtos mokytojos ekspertės meno dr. Gabrielės Kondrotaitės, atliko Roberto Schumanno ir Franzo Schuberto kūrinius. Debatus moderavo doc. dr. Liudmila Arcimavičienė.

2023 12 19 G Tamulevicius 880x586

Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.