2023 08 31 MIF SA pirmininkas880x586

Artėjant naujiems mokslo metams ir iškilmingiems rugsėjo renginiams VU Studentų atstovybės Matematikos ir informatikos fakultete (VU SA MIF) pirmininkas Lukas Jakonis kviečia pirmakursius dalyvauti Rugsėjo 1-osios šventėje ir Integracinės savaitės namų dienos veiklose bei įsilieti į fakulteto bendruomenę.

„Pirmakursiams linkiu nepamirštamos, kupinos augimo ir naujų žinių kelionės per visą studijų laikotarpį. Pradedant studijas ir susipažįstant su nauja aplinka svarbu nepamiršti, kad aplink kylantys iššūkiai yra natūralūs ir jie suteikia galimybių asmeniniam tobulėjimui.“, – sako VU SA MIF pirmininkas.

L. Jakonis ne tik pirmakursiams, bet ir visiems studentams pataria išlikti atviriems, puoselėti smalsumą ir nedvejoti užduodant klausimus – tiek paskaitose, tiek už jų ribų. „Kurkite savo studijų kelionę ir išnaudokite visas neįtikėtinas VU MIF teikiamas galimybes.“, – drąsina Studentų atstovybės pirmininkas.

Integracinės savaitės namų dienos programa:
Renkamės Didlaukyje!
09:45-12:00, DIDLAUKIO G. 47

2023 08 31 Didlaukis4

Pažintinė popietė Naujamiestyje
13:30-16:00, NAUGARDUKO G. 24

2023 08 31 Naugardukas4

Registraciją į pabėgimo kambarį rasi čia. Laukelyje „Pasirinkite datą (išskyrus savaitgalius)“ įrašykite vieną iš trijų galimų laikų: rugsėjo 4 d. 13:00, 14:00, 15:00.

2023-08-31