Šią savaitę Lietuvos mokslų akademijos narių visuotiniame susirinkime buvo išrinkta 11 Lietuvos mokslų akademijos tikrųjų narių. Jais tapo septyni Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriuje – VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto prof. Alvydas Jokubaitis ir Filosofijos fakulteto prof. Evaldas Kazlauskas.

Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyrius – VU Fizikos fakulteto prof. Darius Abramavičius bei Matematikos ir informatikos fakulteto prof. Jonas Šiaulys.

Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriuje – VU Gyvybės mokslų centro prof. Linas Mažutisir prof. Sonata Jarmalaitė.

Technikos mokslų skyriuje – VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto prof. Olga Kurasova.

2023-04-07