Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą. VU Matematikos ir informatikos fakultete buvo iškelti (arba išsikėlė) keturi kandidatai:

• Prof. habil. dr. Mindaugas Bloznelis
  • Prof. habil. dr. Gintautas Dzemyda
  • Prof. dr. Julius Žilinskas
  • Doc. dr. Martynas Manstavičius

Balandžio 15 d. – gegužės 9 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Agitaciniu laikotarpiu kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos organizuoja kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

MIF kandidatų debatai vyks gegužės 5 d. (ketvirtadienis) 16.00 val. Didlaukio g. 47, 103 aud. Kviečiame dalyvauti.

Senato rinkimai vyks gegužės 16 d. – 17 d. 9:00-16:00 val. (12:00-13:00 pietų pertrauka)

Balsavimo vietos Matematikos ir informatikos fakultete:

Didlaukio g. 47- 511 kab.;
Naugarduko g. 24 - 208 kab.;
Akademijos g. 4 - 207 kab.

Rinkimuose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti Universiteto akademiniai darbuotojai.

Daugiau informacijos apie Senato rinkimus Vilniaus universiteto puslapyje.

VU Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisija.

2022-04-15