2021 m. birželio mėn. 16-17 d. nuotoliniu būdu vyks  Lietuvos matematikų draugijos suvažiavimas ir 62-oji konferencija, skirta Jono Kubiliaus 100-osioms gimimo metinėms. Konferenciją organizuoja LMD ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

2021 06 04 Suvaziavimas380x250LMD konferencijos programinis komitetas: Remigijus Leipus (pirmininkas), Artūras Štikonas (pirmininko pavaduotojas), Juozas Banionis, Ramūnas Garunkštis, Pranas Katauskis, Natalija Kosareva, Aleksandras Krylovas, Kęstutis Kubilius, Olga Kurasova, Antanas Laurinčikas, Edmundas Mazėtis, Bronė Narkevičienė, Kazimieras Padvelskis, Vidmantas Pekarskas, Jonas Šiaulys, Olga Štikonienė.

VGTU konferencijos organizacinis komitetas: Kazimieras Padvelskis (pirmininkas), Aleksandras Krylovas (pirmininko pavaduotojas), Andrej Bugajev, Viktoras Chadyšas, Svetlana Danilenko, Edita Dombrovskienė, Jūratė Karasevičienė, Natalja Kosareva, Danutė Krapavickaitė, Rima Kriauzienė, Dalius Pumputis, Rūta Simanavičienė.

Konferencijos sekcijos ir pirmininkai:

1. Algebros, skaičių teorijos ir geometrijos (Algebra, Skaičių teorija, Geometrija, Topologija, Matematinė logika, Funkcijų teorija) – Ramūnas Garunkštis

2. Stochastinių metodų ir modelių (Atsitiktiniai procesai, Finansų ir draudimo matematika, Statistika, Tikimybių teorija) – Jonas Šiaulys

3. Diferencialinių lygčių ir skaičiavimo metodų – Olga Štikonienė

4. Matematikos istorijos ir didaktikos (Matematikos istorija, Matematikos ir informatikos dėstymo metodika) – Juozas Banionis, Rimas Norvaiša

5. Matematikos taikymų (Matematinis modeliavimas, Socialinių reiškinių modeliai ir kt.) – Aleksandras Krylovas, Natalja Kosareva

6. Taikomosios statistikos – Danutė Krapavickaitė, Rūta Levulienė

7. Teorinės informatikos – Igoris Belovas

Lietuvos matematikų draugijos suvažiavimo darbotvarkę ir 62-osios LMD konferencijos programą galima rasti http://www.lmd.mif.vu.lt/wp-content/uploads/2021/05/Programa_Final.pdf