2021 05 07 Magistrantu tyrimai640x456

Kviečiame 2021 m. gegužės 14 d. dalyvauti konferencijoje ir pasiklausyti magistrantų pristatomų pranešimų. Konferencijos nuoroda https://bit.ly/3vVpJgD

PROGRAMA

Atidarymas. LMA prezidento prof. habil. dr. Jūro Banio sveikinimo žodis

I pranešimų sesija

Paulius Milmantas (VU) „Privačios informacijos išsaugojimas taikant dirbtinio intelekto technologijas“

Konstantinas Jurgilas (KTU) „Subjekto 2FA skaitmeninio autentifikavimo prie kritinės infrastruktūros informacinės sistemos struktūrizuotas vertinimas“

Gediminas Krasauskas (VU) „Dekomponavimo kortų metodas sudėtingoms informacinėms sistemoms dekomponuoti“

Mantas Kontrimas (VU) „„Redis Cluster“ podėlio sistemos tyrimas, taikant formalius metodus“

Arnoldas Budžys (VU) „Anomalinių įvykių identifikavimas ir jų užkardymas kompiuterių tinkluose taikant mašininio mokymosi metodus“

Kavos pertrauka

II pranešimų sesija

Gabrielė Ruminavičiūtė (VU) „YouTube vaizdo įrašų populiarumo vertinimas naudojant viešai prieinamus metaduomenis“

Deividas Brazauskas (VDU) „Šnekamosios kalbos identifikavimas“

Alina Belova (VU) „Emocijų atpažinimas taikant dirbtinius neuroninius tinklus“

Dominykas Šeputis (VU) „Investigation of text data augmentation for transformer training via translation technique“

Olga Kurasova, Julius Žilinskas (VU) „Informatikos ir informatikos inžinerijos doktorantūros studijos“

Pietų pertrauka

III pranešimų sesija

Aušra Šubonienė (VU) „Pilvo aortos vietos nustatymas krūtinės ląstos tomografinėje nuotraukoje“

Vladyslav Palkevič (VU) „Automatinė pilvo aortos atsišakojimų paieška kompiuterinės tomografijos nuotraukoje“

Bernardas Čiapas (VU) „Vaizdų ypatybių tyrimas sprendžiant atpažinimo uždavinius savitarnos kasose“

Ingrida Lisinskienė (KTU) „Anglų kalbos mokymo nuotoliniu būdu metodika ir jos taikymas“

Algirdas Litvinas (KTU) „IT priemonių panaudojimo galimybės profesiniam kvalifikacijos kėlimui nuotoliniu būdu“

Diskusija

2021 05 07 Vilniaus universitetas ir Akademija385x165