Sidebar

Šiais metais mokslo metų pradžios šventė vyko be tradicinės pirmakursių eisenos – pirmakursiai atskirose auditorijose susitiko su Studijų programų komitetų nariais, bendrakursiais ir kuratoriais.

MIF dekanas Paulius Drungilas nuotoliniu būdu sveikino susirinkusius pirmakursius, o dėstytojams linkėjo išminties, kantrybės ir kūrybiškumo.

„Tegul šie mokslo metai visai mūsų bendruomenei būna prasmingo bendradarbiavimo ir augimo laikas. Matematikos ir informatikos fakultetas tegul būna ta vieta, kurioje gera visiems kartu augti, tobulėti, mokytis, bendradarbiauti ir planuoti ateitį“.

Šiemet bakalauro studijas VU Matematikos ir informatikos fakultete pasirinko virš 500 pirmakursių ir iš jų virš 200 šimtukininkų!

Į populiariausių studijų programų dešimtuką 2020 m. pateko Matematikos ir informatikos fakulteto programų sistemų (124) studijų programa.

2020 09 15 Pirmakursiai1

2020 09 15 Pirmakursiai2

2020 09 15 Pirmakursiai3

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos