2020 07 24 Magistras FB 2020 1

Norintys rinktis magistrantūros studijas Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete, turi puikia progą – prašymus stoti galima pateikti iki rugpjūčio 26 d. 23:59 val.

Nesiregistravę I-ojo ir II-ojo etapo metu, negavę pakvietimų į norimas studijų programas ar norintys pretenduoti į kitas studijų programas prašymus teikti ar atnaujinti gali VU ISAS sistemoje. Jeigu stojamąją įmoką mokėjote ankstesnių priėmimo etapų metu, dar kartą jos mokėti nereikia.

Laisvos vietos:

2020 07 24 Lentele

Stojantieji į studijų programas, kuriose yra numatytas stojamasis egzaminas arba motyvacijos vertinimas, likus ne mažiau nei 4 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo, VU ISAS turi pateikti prašymą studijuoti ir užsiregistruoti į stojamąjį egzaminą ar motyvacijos vertinimą.

Papildomo priėmimo metu vykdomų stojamųjų egzaminų vertinimo datos Matematikos ir informatikos fakultete:

Studijų programa

Vieta

Data ir laikas

Finansų ir draudimo matematika

(lietuvių/anglų k.)

Nuotoliniu būdu per MS Teams platformą.

2020-08-26, 14:00 val.

Informatika (lietuvių/anglų k.)

Nuotoliniu būdu.

2020-08-25, 10:00 val.

Kompiuterinis modeliavimas (lietuvių/anglų k.)

Nuotoliniu būdu per MS Teams platformą Ne vėliau nei 24 val. iki motyvacinio pokalbio kandidatas privalo atsiųsti motyvacinę esė el. p. konsultavimas@mif.vu.lt

2020-08-26, 11:00 val.

Programų sistemos (lietuvių/anglų k.)

Nuotoliniu būdu.

2020-08-25, 10:00 val.