2020 04 29 Balsavimas380x250Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (toliau – MIF) rinkimų komisija informuoja, jog 2020 m. gegužės 21 d. vyks rinkimai į laisvą MIF Tarybos vietą (į Informatikos instituto atstovo prof. Romo Barono vietą).

Nuo gegužės 1 dienos iki gegužės 15 dienos 16 val. vyksta kandidatų kėlimas. Kandidatais gali būti MIF Informatikos institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir/ar vyriausieji mokslo darbuotojai.

Į MIF tarybos laisvą vietą iškelta prof. Mindaugo Bloznelio kandidatūra.

Rinkimai vyks 2020 m. gegužės 21 d. 8-18 val.

Antrasis turas (jeigu reikės) – 2020 m. gegužės 27 d.

PASTABA: VU MIF Tarybos nario rinkimų balsavimas vyks 2020 m. gegužės 21 d. elektroniniu būdu.

Slapto elektroninio balsavimo sistema:

• į rinkėjų sąrašą įtraukti rinkėjai el. paštu gaus kvietimus balsuoti su jiems skirtomis unikaliomis balsavimo sistemos nuorodomis;
  • balsavimo sistemoje rinkėjai gali pateikti savo pasirinkimą tik vieną kartą;
  • rinkėjo pasirinkimas įrašomas į duomenų bazę nenurodant asmens duomenų;
  • rinkėjas apie sėkmingai priimtą jo balsą iškart informuojamas naršyklėje ir el. paštu;
  • leidžiama balsuoti tik rinkimams skirtu laiku;
  • pasibaigus rinkimų laikui, rinkimų komisijai išsiunčiamas balsų pasiskirstymas ir balsavusiųjų sąrašas.

Papildoma informacija:

Remiantis Vilniaus Universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu:

„15. Teisę kelti kandidatus ar išsikelti į Padalinio tarybos narius turi kiekvienas Padalinio rinkėjas. Tuo tikslu Padalinio rinkėjas ar Padalinio rinkėjų grupė teikia raštišką pasiūlymą Padalinio rinkimų komisijai (rinkimų komisijos pastaba: el. pašto adresais  sarunas.repsys1@mif.vu.lt; arba viktor.medvedev@mif.vu.lt). Kiekvieną keliamą kandidatą, atitinkantį Apraše ir Padalinio nuostatuose nustatytus reikalavimus, registruoja Padalinio rinkimų komisija ir įtraukia į vieną iš kandidatų sąrašų...“

Remiantis Vilniaus Universiteto Matematikos ir Informatikos fakulteto nuostatais (2017 m. birželio 13 d.):

„17. Kiekvienam Fakulteto šakiniam akademiniam padaliniui turi atstovauti po 3 atitinkamame padalinyje dirbančius Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkančius akademinės bendruomenės narius, iš kurių bent vienas yra profesorius ar vyriausiasis mokslo darbuotojas ir bent vienas docentas ar vyresnysis mokslo darbuotojas.“

Matematikos ir Informatikos fakulteto rinkimų komisija