Sidebar

Maloniai Jus informuojame, kad 2019 m. birželio 12-17 d. 8-17 val. privalote atvykti į Matematikos ir informatikos fakulteto Studijų skyrių (106 kab., Naugarduko g. 24) pasirašyti už diplomą Diplomų registracijos žurnale. Studijų skyrius dirbs be pietų pertraukos.

Pasirašyti už studentą gali ir kitas asmuo, bet jis privalo turėti notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo Vilniaus universitete.

Nepasirašiusieji registracijos žurnale negalės gauti diplomo iškilmingame įteikime, kuris įvyks birželio 18 d. Šv. Jonų bažnyčioje nuo 10 val. Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje po birželio 18 d.

Jeigu neplanuojate dalyvauti įteikimo ceremonijoje – būtinai praneškite studijų skyriui iki birželio 14 d. (studiju.skyrius@mif.vu.lt).

2019 06 03 Atsiskaitymas su universitetu332x278ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems absolventai yra skolingi, yra šie:

  • Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius;
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą). Studentų atstovybė Matematikos ir informatikos fakultete Jūsų lauks birželio 3-14 dienomis nuo 11 iki 16 val.;
  • Fakulteto administracija (įvykdyti kitus įsipareigojimus), tik Absolventui atsiskaičius su kitais padaliniais, galės  pažymėti VU IS ne anksčiau kaip birželio 12 d.

Apie galimybę atsiskaityti su Universiteto padaliniais Absolventai yra informuojami automatiniu pranešimu: vasaros diplomų įteikimo sesijos Absolventai – einamųjų mokslo metų gegužės 15 d. Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į MIF Studijų skyrių tel. +370 5 219 3055 arba el. p. studiju.skyrius@mif.vu.lt

Matematikos ir informatikos fakulteto Studijų skyrius

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos