2019 01 31 MIF Senato rinkimai656x250

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete (MIF) prasideda nauji rinkimai į atsiradusią laisvą Vilniaus universiteto Senato nario (-ės) vietą.
Tokia padėtis susidarė Senato narei dr. Jurgitai Markevičiūtei pradėjus eiti VU MIF Strategijos ir bendrųjų reikalų prodekanės pareigas.

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo vasario 1 d. iki vasario 25 d., 15:00 val. Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi:

• rinkimų teisę turintys darbuotojai (savo ar kito rinkimų teisę turinčio darbuotojo kandidatūrą jo sutikimu);
  • kamieninio akademinio padalinio šakinis akademinis padalinys savo rinkimų teisę turinčių darbuotojų susirinkimuose.

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete planuojami balandžio 3 d. 9:00 val. – balandžio 5 d. 15:00 val. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau).

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.