2018 02 12 Nauja prodekaneDžiaugiamės galėdami pristatyti naują VU Matematikos ir informatikos fakulteto studijų prodekanę dr. Aldoną Skučaitę, kuri perėmė darbus iš Lino Būtėno nuo vasario 8 d.

A. Skučaitė yra ilgametė fakulteto dėstytoja, kvalifikuota aktuarė, Lietuvos aktuarų draugijos narė, aktyviai dalyvauja Tarptautinės aktuarų asociacijos veikloje. Naujosios prodekanės kandidatūra buvo patvirtinta vienbalsiai VU Matematikos ir informatikos Taryboje sausio 19 d.

Linui Būtėnui nuoširdžiai linkime geros kloties savo veikloje, o Aldonai Skučaitei - kantrybės ir teisingų sprendimų.

2018 02 12 Administracija A.Skucaite copy