2017 06 02 RapidRapid Sityje (Rapid City, JAV, Pietų Dakotos valstija) vykusiame Pasaulinės studentų programavimo olimpiados (ICPC – International Collegiate Programming Contest) 2017 metų finale Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 34 vietą iš 128 komandų.

Šaunu, kad pagal programavimo olimpiadų parametrą Vilniaus universitetas patenka į geriausių pasaulio universitetų 50-uką.

Tai buvo pirmas kartas VU istorijoje, kai mūsų komanda pateko į Pasaulinės studentų programavimo olimpiados finalą. Finale dalyvavusią komandą sudarė Domantas Jadenkus (2 k., programų sistemos), Justas Klimavičius (3 k., matematika ir matematikos taikymai) ir Vytautas Traškevičius (4 k., programų sistemos). Komandai vadovavo MIF docentas Vladas Tumasonis.

Olimpiados atrankos etapuose (ketvirtfinalių ir pusfinalių turnyruose) iš viso dalyvavo net 15462 komandos, kurios atstovavo net 2948 universitetams iš 103 pasaulio šalių iš 6 žemynų. Geriausios 128 komandos susirinko į Finalą Rapid Sityje.

Sveikiname komandą bei dėkojame už mūsų universiteto vardo garsinimą!

Bendra turnyrinė lentelė

2017 06 02 Rapid City Vilnius University