Sidebar

 

2017 05 05 Investors spotlight for light BG 300x130Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete vykdoma informacinių technologijų bakalauro studijų programa gavo prestižinį „Investors Spotlight“ kokybės ženklą, reiškiantį, kad studijos atitinka tarptautinio verslo poreikius ir rekomendacijas.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ organizuotoje studijų programų peržiūroje siekta tobulinti Lietuvos aukštųjų mokyklų studijų programas atsižvelgiant į užsienio investuotojų poreikius. Šeštą kartą vykusių apdovanojimų metu „Investors Spotlight“ ženklu apdovanotos keturios Lietuvos universitetuose vykdomos studijų programos.

Ekspertų vertinimu, VU informacinių technologijų bakalauro studijų programa pateisina užsienio investuotojų lūkesčius ir kryptingai ugdo moderniam verslui būtinas kompetencijas. Programa apdovanota už efektyvų bendradarbiavimą su verslininkais ir puikiai studijų procese įgyvendinamas jų rekomendacijas, atspindinčias verslo poreikius.

Plačiai išplėtota informacinių technologijų infrastruktūra ir talentingi darbuotojai pritraukia į Lietuvą nemažai užsienio įmonių ir bankų, kuriančių čia savo IT paslaugų centrus. Šios srities specialistų paklausa išlieka viena didžiausių šalyje, o artimiausiu metu sektoriuje pranašaujamas darbo vietų augimas lems tolesnį IT profesionalų trūkumą.

Atsižvelgiant į šias rinkoje numatomas tendencijas, VU vykdomos dvi naujos studijų programos: Kauno fakultete pradėtos informacijos sistemų ir kibernetinės saugos studijos, o nuo šių metų rudens Matematikos ir informatikos institute bus vykdoma informacinių sistemų inžinerijos programa.

 

Šaltinis: VU Naujienos

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos