Sidebar

2017 02 20 Sourcery

Ketvirtadienį IT studentai kviečiami dalyvauti atrankoje į nemokamus pavasario kursus programuotojams „Sourcery” akademijoje. JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group” įsteigta akademija priims po 20 studentų Vilniuje ir Kaune, kurie paaiškės po atrankos.

Akademijos studentai tris mėnesius intensyviai dirbs amerikiečių kompanijoje, kurioje gilins programavimo žinias su įmonės specialistais, dirbs su naujausiomis web technologijomis ir įgaus darbo technologijų industrijoje patirties.

Norintys patekti į „Sourcery” akademiją, kviečiami registruotis pavasario semestrui ir vasario 23 d. dalyvauti atrankoje. Ji vyks tuo pačiu metu dviejuose miestuose, Vilniuje VU MIF ir Kaune, KTU IF rūmuose. Studentai spręs dviejų dalių atrankos užduotį – pirmoji dalis skirta patikrinti programavimo žinias, antroji – loginį mąstymą.

„Programavimo žinias tikrinsime testo principu, reikės pasirinkti teisingą atsakymą klausimuose apie bendrą ir objektinį programavimą, bei C# programavimo kalbą. Antroji testo dalis sudaryta iš atvirų klausimų, kurie leis patikrinti algoritmų suvokimą ir jų sudarymo žinias. Atranka vyks raštu, kompiuterių šį kartą neprireiks“, – atrankos užduotį pristato akademijos vadovas Alvydas Muliuolis.

„Devbridge Group” įkurta akademija prisideda prie studentų kompetencijų didinimo programavimo srityje ir leidžia įmonei atsirinkti geriausius studentus įdarbinimui. Įmonės viceprezidentas ir padalinio vadovas Lietuvoje Viktoras Gurgždys įsitikinęs, semestras su kompanijos specialistais yra puiki galimybė studentams įgauti praktinius profesijos įgūdžius ir apsispręsti, ar jie nori dirbti programuotojais.

„Studentams siūlau tiesiog priimti sprendimą – tie, kas įsitraukia su rimtu nusiteikimu, semiasi žinių ir patirties iš mūsų specialistų, pasibaigus akademijai, kviečiami ir į pokalbį dėl darbo. Mes pastebime šiuos jaunus talentus ir noriai investuojame į juos. Akademijos studentai gauna realią darbo industrijoje patirtį – simuliuojame įmonės veiklą, dirbame komandose, prieiname prie realių projektų, kuriuos kuriame JAV rinkai“, – sako V. Gurgždys.

„Sourcery” akademija – tai du kartus per metus, rudenį ir pavasarį, vykstanti nemokama JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group” programa studentams, kurioje dėsto įmonės specialistai.

Akademija leidžia gilinti programavimo žinias ir padeda studentams integruotis į technologijų darbo rinką. Užsiėmimai yra nemokami, vyksta Kaune ir Vilniuje. Vieno semestro trukmė – trys mėnesiai. Jo metu, kiekviename mieste studijuoja po 20-25 dalyvius. Į akademiją gali aplikuoti visi norintys, patenka – geriausiai išlaikę stojamųjų užduotį.

„Devbridge Group” – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Tarptautinę įmonės komandą sudaro per 250 darbuotojų. Jie pasiskirstę Čikagos, Toronto, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. Įmonės klientai – pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos, tokios kaip „Grainger“, „Morningstar”, „Fitch”, „Louis Dreyfus”, „John Deere” ir kt.

 

Daugiau informacijos ir registracija: http://bit.ly/2lwmN8V

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos