Sidebar

2017 01 03 K.Liubinsko netektis2017 m. sausio 2 d., eidamas 61-uosius metus, neatlaikęs kovos su sunkia ir varginančia liga, mirė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Matematinės analizės katedros dėstytojas dr. Kęstutis Liubinskas (1956-03-12 - 2017-01-02). Fakulteto visuomenė neteko mielo kolegos, puikaus pedagogo, nuoširdaus ir draugiško žmogaus.

K. Liubinskas gimė 1956 m. kovo 12 dieną Marijampolėje. 1979 m. baigė Vilniaus universiteto matematikos fakultetą, 1987 metais apgynęs kandidatinę disertaciją , savo gyvenimą ir darbą susiejo su Vilniaus universitetu, pagrindinį dėmesį skirdamas pedagoginei ir metodinei veiklai. Skaitė studentams matematinės analizės, funkcinės analizės, rizikos teorijos, finansų matematikos, diskrečiosios matematikos, kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos, realaus kintamojo funkcijų teorijos ir kitus kursus. Kęstutis kruopščiai ruošdavosi paskaitoms, artimai bendraudavo su studentais, buvo jų mėgiamas ir vertinamas dėl savo mokėjimo aiškiai ir nuosekliai dėstyti mintis. Jis parengė metodines priemones „Konforminiai atvaizdžiai“, „Matematika visiems“ ir kt. Daug laiko skyrė darbui su mokiniais: skaitė paskaitas Vilniaus Licėjuje, daugelį metų vadovavo matematikos egzamino vertinimo grupėms Nacionaliniame egzaminų centre, dalyvavo organizuojant moksleivių respublikines olimpiadas.

Kęstučio Liubinsko mokslinė veikla susijusi su atsitiktinių elementų Banacho erdvėse tyrimais. Moksliniai rezultatai paskelbti tarptautiniu mastu pripažintuose žurnaluose. Kęstutis kartu su kolegomis pastoviai dalyvaudavo tarptautinėse ir respublikinėse konferencijose bei seminaruose.

Šviesus Kęstučio Liubinsko – doro, sąžiningo dėstytojo, paprasto ir nuoširdaus žmogaus – atminimas, santūri jo šypsena visuomet išliks bendradarbių širdyse.


Matematikos ir informatikos fakultetas


Velionio urna bus pašarvota sausio 4 d., trečiadienį, 17 val. Šv. Petro ir Povilo bažnyčios 4 šarvojimo salėje, laidotuvės vyks ketvirtadienį 13 val. Kairėnų kapinėse Vilniuje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos