Sidebar

ERASMUS+ praktika

Erasmus + praktika – tai „Erasmus“ programoje dalyvaujančios šalies įmonėje ar organizacijoje atliekama praktika, kurios metu studentas gali:

  • tobulinti savo profesinius gebėjimus;
  • įgyti daugiau bendradarbiavimo užsienio kalba praktikos;
  • atskleisti profesijai naudingas asmenines savybes;
  • pažinti kitą kultūrą;
  • sustiprinti pasitikėjimą savimi;
  • užmegzti naujų kontaktų.

Studentai gali atlikti tiek privalomąją praktiką, tiek savanorišką praktiką. Erasmus praktika studijų metu gali būti užskaitoma kaip profesinė praktika (įtraukiama į diplomo priedėlį ir skiriami kreditai).

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite fakulteto tarptautinių mainų puslapyje.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA) 2014 m. pasirašius bendradarbiavimo sutartį su NASA, Lietuvos studentams atsivėrė puiki proga vykti į stažuotę ir padirbėti NASA tyrimų centre, naudotis NASA infrastruktūra ir resursais bei įgauti patirties bendradarbiaujant su JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos mokslininkais ir inžinieriais. Atrankos stažuotėms vyksta kasmet. Išsami informacija apie stažuotes NASA – MITA interneto svetainėje.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite VU Tarptautinių ryšių puslapyje arba rašykite erasmuspraktika@cr.vu.lt

Praktikų programos tikslas – studentams ir absolventams suteikti galimybę atlikti praktiką NATO padaliniuose, mokytis atliekant praktines užduotis, susipažinti su tarptautinės organizacijos veikla, tobulinti karjerai svarbias kompetencijas. Atrankos stažuotėms vyksta kasmet.

Studentų ir absolventų praktikos NATO padaliniuose Briuselyje. Atrankos kriterijus galite rasti čia.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite VU Tarptautinių ryšių puslapyje arba rašykite erasmuspraktika@cr.vu.lt

1997 m. plėtojant glaudesnius Europos ir Japonijos prekybinius ryšius, pradėta įgyvendinti tarptautinės praktikos programa „VULCANUS IN JAPAN“. Programos įgyvendinimą koordinuoja Europos Sąjungos ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras drauge su Europos Komisija ir Japonijos Ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerija.

Programos tikslas:

Padėti ES universitetų tiksliųjų mokslų bakalauro ir magistrantūros baigiamųjų kursų studentams:

  • susipažinti su aukštosiomis technologijomis, naudojamomis pažangiausiose japonų kompanijose;
  • išmokti japonų kalbą, pažinti japonų kultūrą;
  • įgyti tarptautinės profesinės patirties Japonijos pramonės įmonėse.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite VU Tarptautinių ryšių puslapyje arba rašykite erasmuspraktika@cr.vu.lt

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, maisto, transporto išlaidas stažuotės metu.

Per septynerius Baltijos - Amercikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo beveik 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa - tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite VU Tarptautinių ryšių puslapyje arba rašykite erasmuspraktika@cr.vu.lt

Įdomu, kaip iš arti atrodo darbas Europos branduolinių tyrimų centre (CERN)? Turite unikalią galimybę išvykti į Erasmus stažuotę CERN Šveicarijoje.

Praktika yra skirta bakalauro ir magistro studijų visų informatikos ir inžinerijos krypčių studentams (-ėms). Tai puiki proga dalyvauti kasdienėje CERN tyrėjų grupių veikloje, dirbti tarpdisciplininėje ir multikultūrinėje aplinkoje. Kartu su darbu tyrėjų komandose, atrinktiems studentams (-ėms) skaitomos paskaitos, specialiai paruoštos supažindinti su teorine bei eksperimentine dalelių fizika ir skaičiavimo metodais.

Stažuotės vyskta pavasarį (vasario - balandžio mėn. imtinai) ir vasarą (liepos - rugsėjo mėn. imtinai). Paraiškos priimamos iki gruodžio 15 d. (pavasario srautas) ir iki birželio 10 d. (vasaros srautas), atrankos rezultatai skelbiami per 2 savaites. Priimami studentai (-ės) po 3 savo studijų krypties metų.

Ketvirto kurso studentams stažuotė CERN gali būti įskaityta kaip VU praktika, reikės parašyti ataskaitą ir ją apginti.

Stažuotė neatleidžia nuo paskaitų, visus egzaminus ir įskaitas reikės atsiskaityti susitarus su dėstytojais.

Turite klausimų? Norite aplikuoti? Kreipkitės el. p. erasmus@mif.vu.lt

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos