Sidebar

Priėmimas į magistrantūros studijas

Magistrantūra – antrasis kvalifikacinis laipsnis, žymintis aukštąjį tam tikros mokslo krypties išsilavinimą ir pasirengimą studijuoti doktorantūroje arba užsiimti praktine veikla. Magistrantūros studijų apimtis yra ne mažesnė kaip 90 kreditų ir ne didesnė kaip 120 kreditų. Beveik pusė programos studijų apimties skiriama moksliniams tyrimams ir mokslinio tiriamojo pobūdžio baigiamajam magistro darbui. Nuolatinės formos studijos dažniausiai trunka 2 metus. Studijos baigiamos magistro baigiamuoju darbu. Baigus studijas, suteikiamas magistro kvalifikacinis laipsnis. Studijos gali būti tęsiamos doktorantūroje.

Priėmimas į magistrantūros studijas vykdomas atsižvelgiant į VU magistrantūros priėmimo taisykles ir susideda iš etapų: I-asis etapas, II-asis etapas ir papildomas priėmimo etapas. Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas VU rasite čia.

Stojimo žingsniai

I ETAPAS

Detalesnę informaciją apie stojimą į magistrantūros studijų programas rasite VU Magistrantūros priėmimo klausimų puslapyje.

Turite klausimų? Susisiekite:

  • El. paštu
  • Telefonu (8 5) 219 5027

2022 07 28 Is VU Greta Kasparaityte

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos