Dr. Juškevičienė Anita

Akademijos g. 4, LT-08412 Vilnius 606 kab.
Telefonas (8 5) 210 9314
El. paštas anita.juskeviciene@mif.vu.lt

Pareigos: Mokslo darbuotoja

2021

Gabrielė Stupurienė, Anita Juškevičienė, Tatjana Jevsikova, Valentina Dagienė, Asta Meškauskienė Girls’ summer school for physical computing: methodology and acceptance issues Informatics in schools. Rethinking computing education: international conference on informatics in schools: situation, evolution, and perspectives, ISSEP 2021, lapkričio 3-5

2019

Anita Juškevičienė Teaching content development for computational thinking skills Implementation Dvylikta metinė tarptautinė konferencija ICERI2019 (Education, Research and Innovation), lapkričio 11-13, Sevilijoje (Ispanija)

Anita Juškevičienė Teaching content development for computational thinking skills Implementation 12th annual International Conference of Education, Research and Innovation Seville, Spain. 11-13 November, 2019.

2020–2021 m. Europos Sąjungos socialinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas. Konstruktyvizmo ir iššūkiais grįstos pedagogikos panaudojimas mokantis informatinio mąstymo STEAM dalykuose

2017–2019 m. Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas. Šiuolaikiniai įrenginiai algoritminio mąstymo ugdymui pagrindinėje mokykloje

International conference Constructionism 2018 August 21–25, 2018, Vilnius, Lithuania

Anita Juškevičienė. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre įvyko tarptautinė konferencija „STE(A)M VEIKLOS MOKYKLOJE“, 2020 m. kovo 6 d.

Anita Juškevičienė. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vedė užsiėmimus dirbtuvėlėse „Išmanieji įrenginiai“, 2020 m. birželio 12 d.

Anita Juškevičienė. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vykdė dirbtuvėlės „Išmanieji namai“. Dirbtuvėlėse buvo pakviesti dalyvauti Kintų pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai, 2019 m. balandžio 8-9 d.

Paskutinė atnaujinimo data 2023-03-31