Sidebar

Kviečiame studentus dalyvauti dvišaliuose mainuose! (registracija iki spalio 1 d.)

2020 09 24 people900x445

Tarptautinės dvišalės sutartys – VU ir užsienio universiteto susitarimas bendradarbiauti ir vykdyti studentų mainus. Puiki galimybė studentams, norintiems semestrą ar du mokytis Australijoje, Singapūre, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Kanadoje, Taivane, Tailande, Brazilijoje, Rusijoje ir t.t.

Tarptautinė sutartis studentams garantuoja nemokamą mokslą semestrui arba akademiniams metams užsienio universitetuose.

Kai kurios sutartys numato galimybę gauti stipendiją ir/arba nemokamą apgyvendinimą

Dvišalės sutarties pagrindu išvykti galima ne vieną kartą (studijų užsienyje laikotarpis neturi viršyti pusės atitinkamos pakopos studijų trukmės).

Atranka vyksta iki spalio 1 d.

Studentas privalo pasirinkti pageidaujamą universitetą (-us) iš nurodyto sąrašo, suderinti studijų programą su savo fakultetu (kreiptis į savo studijų programos SPK pirmininką) ir iki spalio 1 d. Tarptautinių ryšių skyriaus koordinatoriui Juliui Pukeliui el. paštu pateikti šiuos dokumentus:

 • Užpildyti paraišką internete vidinei atrankai; (į paraišką įkelti žemiau esančius dokumentus)
 • Studijų sutartį (Learning Agreement) – studijų sutartis/-ys privalo būti patvirtinta/-os fakulteto koordinatorės. VU MIF Tarptautinė studijų koordinatorė Justina Krauledaitė, el. paštas
 • Studijų rezultatų išrašą anglų k. (kreipkitės į MIF studijų skyrių el. paštu )

Daugiau informacijos ir universitetų sąrašas čia

Skelbiamas ERASMUS+ programos konkursas 2020/2021 pavasario semestrui

Hello! Bonjour! Ciao! Ola! Zdravo!

Ar norėtum...

 • … patobulinti ir/ar išmokti naują užsienio kalbą?
 • ... praplėsti akiratį, pažinti naują kultūrą ir ugdyti toleranciją?
 • ... susirasti naujų draugų bei ugdyti savarankiškumą?
 • ... įgyti neįkainojamos akademinės ir gyvenimiškos patirties?

Jei bent į du klausimus atsakei TAIP, kviečiame teikti paraišką ir dalyvauti ERASMUS+ programoje!

Registracija vyksta rugsėjo 1–24 d.

Pavasario semestro universitetų sąrašą rasi adresu: https://www.erasmus.tprs.vu.lt/partneriai/

Taip pat laukiame tavęs informaciniame susitikime rugsėjo 17 d. 15 val nuotoliniu būdu per MS Teams.

Registracijos forma

Daugiau informacijos apie ERASMUS+ programą:

Vilniaus universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus interneto svetainėje

VU MIF puslapyje

Papildomas priėmimo į bakalauro studijas etapas

Matematikos ir informatikos fakulteto bakalauro studijų programos 👉 https://bit.ly/317LFaz

Teikti prašymą galite per LAMA BPO 👉 https://bit.ly/2YGA95u

❗️ Dėmesio! Papildomame LAMA BPO priėmimo etape gali dalyvauti ir stojantieji, kurie nedalyvavo pagrindiniame priėmimo etape. Atkreipiame dėmesį, kad, jei pagrindinio etapo metu stojantysis sudarė sutartį dėl valstybės finansuojamos vietos (VF) arba valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija (VNF/ST), antrojo etapo metu stojantysis galės į prašymą įtraukti tik valstybės nefinansuojamas studijų vietas (VNF).

Rugsėjo 1 d. – mokslo metų pradžios šventė 1 kurso magistrantūros studentams

2020 08 27 Magistr rugsejo1 LT

Rugsėjo 1 d. 13.30 val. 102 aud. VU Matematikos ir informatikos fakultete (Naugarduko g. 24) vyks mokslo metų pradžios šventė 1 kurso magistrantūros studentams. Studentai bus supažindami su Matematikos ir informatikos fakultetu bei studijų procesu.

! Būtina išankstinė registracija

Susipažinti su šventės programa galite čia.

Planuojama, kad renginys vyks anglų kalba.

Nepamirškite apsauginių kaukių.

Kvietimas dalyvauti „Quantum Future Academy 2020“

„Quantum Future Academy 2020“ – tai renginys, organizuojamas Vokietijos Švietimo ir mokslo ministerijos, vyksiantis 2020 m. lapkričio 1-7 d. Berlyne. Akademija skirta universitetų bakalauro ir magistro studijų studentams, besidomintiems kvantinėmis technologijomis ir potencialiu jų taikymu. Lietuvai Akademijoje atstovaus du studentai. Kelionės išlaidos bus padengtos Lietuvos fizikų draugijos, o visos išlaidos Akademijos metu bus padengtos Vokietijos Švietimo ir mokslo ministerijos.

Reikalavimai studentams. Bus svarstomos paraiškos studentų, kurie studijuoja I (bakalauro) arba II (magistro) pakopos studijose. Pageidautina, jog studentai jau būtų išklausę kvantinės mechanikos universitetinį kursą (prioritetas bus teikiamas bakalauro studijų III ir IV kursų ir magistro studijų I ir II kursų studentams).

Atrankos procesas. Studentai turi atsiųsti:

• iki vieno puslapio apimties motyvacinį laišką kodėl norėtų dalyvauti Akademijoje;
• (gyvenimo aprašymą (CV), kuriame būtų nurodyta ir (jei yra) vykdomi moksliniai tyrimai bei akademiniai pasiekimai (mokymosi rezultatai universitete, mokslinių straipsnių sąrašas, konferencijos, kuriose dalyvauta ir pan.).

Dokumentus siųsti iki rugsėjo 10 d. elektroniniu paštu .

Laimėtojai bus paskelbti 2020 m. rugsėjo 20 d. Esant vienodo stiprumo kandidatams su atrinktaisiais pretendentais bus vykdomas nuotolinis pokalbis.

Daugiau informacijos:

https://quantumbusinessnetwork.de/quantum-future-academy-2020/
https://www.ftmc.lt/quantum-future-academy-2020

Studentai kviečiami teikti paraiškas „Thermo Fisher Scientific“ stipendijoms

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais, kviečia Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centro, Chemijos ir geomokslų fakulteto, Medicinos fakulteto bei Matematikos ir informatikos fakulteto 1 kurso magistro studentus Bendrovėje rengti antrosios (magistro) studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams, kurie 2020-2021 mokslo metais baigiamuosius studijų darbus rengs Bendrovėje, bus skirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos.

Magistrantūros studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 1773 Eur vieniems mokslo metams (stipendija mokama lygiomis dalimis kas mėnesį). Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

Paraiškas magistrantūros 1 kurso studentai turi pateikti iki 2020 m. rugsėjo 21 d. imtinai.

Konkursui studentai el. paštu turi pateikti šiuos dokumentus:

 • gyvenimo aprašymą (CV);
 • motyvacinį laišką, kuriame studentai turi nurodyti baigiamojo darbo, kurį norėtų rengti UAB„Thermo Fisher Scientific Baltics“, tyrimų kryptį ar kryptis;
 • bakalauro diplomo ir priedėlio kopijas;
 • bakalauro darbą el. formatu;
 • valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir trumpą studento kitų studijų pasiekimų ir papildomos veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose ir pan., jei yra);
 • katedros (instituto) ar grupės darbo vadovo ar darbovietės vadovo rekomendacija būtų pranašumas.

Dokumentai teikiami VU Studijų administravimo skyriui (el. paštu adresu: ) ir UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (el. paštu adresu: ), el. laiško pavadinime nurodant: Paraiška „Thermo Fisher Scientific“ vardinei stipendijai gauti.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovus Saulių Burbulį: elektroniniu paštu , telefonu  +370 640 68532 arba į Jolitą Paulauskaitę: elektroniniu paštu jolita.paulauskaite@thermofisher.com, telefonu +37063320865.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos konkurso sąlygos

Informacija studentams apie 2020-2021 rudens semestrą

2020 08 03 Rudens semestras

Didžioji dalis užsiėmimų 2, 3, 4 kurso bakalauro ir 1, 2 kurso magistrantūros studentams vyks nuotoliniu būdu.

Didžioji dalis 1 kurso bakalauro praktinių užsiėmimų vyks kontaktiniu būdu auditorijose, o teorinės paskaitos – nuotoliniu būdu.

Tikslesnę informacija apie nuotolinius ir kontaktinius užsiėmimus rasite tvarkaraštyje. Artimiausiu metu tvarkaraštis bus atnaujintas, aktyviai sekite informaciją.

Užsiėmimas vykstant kontaktiniu būdu auditorijose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Auditorijose sužymėtos vietos, kuriose sėsti negalima, kad būtų užtikrinta, jog tarp studentų būtų bent 1 m atstumas.

Akademinis studijų kalendorius

Informacija absolventams

Informuojame, kad atsiėmus diplomą ceremonijos metu absolventai turės pasirašyti Diplomų įteikimo žurnale. Atsiskaityti su universitetu absolventai turi iki birželio 19 d.

Iškilminga diplomų teikimo ceremonija vyks birželio 26 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Didžiajame kieme.

Jeigu neplanuojate dalyvauti įteikimo ceremonijoje – būtinai praneškite studijų skyriui iki birželio 25 d. (). Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje nuo birželio 29 d.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems absolventai yra skolingi, yra šie:

 • Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
 • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius (atsiskaityti už apgyvendinimą VU bendrabutyje);
 • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą). LSP galima grąžinti VU Jungtiniuose rūmuose (Saulėtekio al. 9), VU SA IF (Universiteto g. 7), VU SA CHGF (M. K. Čiurlionio g. 21), VU SA KnF (Muitinės g. 8, Kaunas) ir VU SA Centriniame biure (Universiteto g. 3, Observatorijos kiemelyje), taip pat jį galima siųsti paštu. Daugiau informacijos;
 • Tarptautinių ryšių skyrius (jeigu vykote į studijų mainus ir dar neatsiskaitėte);
 • Studentų paslaugų ir karjeros centras (jeigu vykote į Erasmus praktiką ir dar neatsiskaitėte);
 • Fakulteto administracija (įvykdyti finansinius ir akademinius įsipareigojimus). Atsiskaitoma pabaigoje.

Absolventai atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo iki 2020 m. birželio 19 d. imtinai. Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į MIF Studijų skyrių tel. +370 5 219 3055 arba el. p.

Matematikos ir informatikos fakulteto Studijų skyrius

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos