2022 04 12 Tvarkarastis1920x634

Informacija apie egzaminus pagal dėstytojo pavardę arba grupes skelbiama fakulteto interneto svetainėje, dešinėje pusėje esančių Naudingų nuorodų skiltyje „Užsiėmimų tvarkaraščiai“. Svarbu pasirinkti jau besibaigiantį 2021/2022 m. m. pavasario semestrą.

Viršutinėje tamsiai vyšninės spalvos meniu juostoje pasirinkę „Dėstytojai“ pagal savo pavardę (arba pasirinkę „Tvarkaraštis“ pagal grupes) rasite užsiėmimų tvarkaraštį.

Dešinėje puslapio pusėje – „Papildomos kalendoriaus funkcijos“, iš jų pasirinkę „Atsiskaitymai“ matysite egzaminų (o vėliau – ir perlaikymų) tvarkaraštį.

2021/2022 M. PAVASARIO SEMESTRO EGZAMINŲ (IR ĮSKAITŲ) SESIJOS TVARKARAŠTIS

2022-04-13