Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) praneša, kad 2022 m. birželio 10 d. (penktadienį) 13 val. VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, LT-10223 Vilnius) bus ginama Roko SEMĖNO daktaro disertacija „Autonominė roboto navigacija taikant daugiakriterinius sprendimų priėmimo metodus“.

Disertacija rengta 2017–2022 metais Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Vadovas: prof. habil. dr. Romualdas BAUŠYS (VGTU, informatikos inžinerija – T 007).

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Informatikos inžinerijos mokslo krypties disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkas prof. dr. Arnas KAČENIAUSKAS (VGTU, informatikos inžinerija – T 007).

Nariai:

• Robertas DAMAŠEVIČIUS (Kauno technologijos universitetas, informatikos inžinerija – T 007),
  • dr. Diana KALIBATIENĖ (VGTU, informatikos inžinerija – T 007),
  • dr. Audris MOCKUS (Tenesio universitetas, JAV, informatikos inžinerija – T 007),
  • dr. Julius ŽILINSKAS (Vilniaus universitetas, informatikos inžinerija – T 007).

Disertaciją galima peržiūrėti interneto svetainėje Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje (Saulėtekio al. 14, LT-10223 Vilnius, Lietuva) ir Kauno technologijos universiteto bibliotekoje (K. Donelaičio g. 20, LT-44239 Kaunas, Lietuva).

2022-05-09