Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad 2023 m. vasario 24 dieną įregistravo prof. dr. Paulių Drungilą kandidatu dalyvauti konkurse Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dekano pareigoms eiti.

Dekaną VU Statuto ir Matematikos ir informatikos fakulteto nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka fakulteto Taryba ir teikia skirti Rektoriui. Dekanu (-e) gali būti asmuo, atitinkantis Vilniaus universiteto statute kamieninio akademinio padalinio vadovui keliamus reikalavimus.

2023 metų kovo 2 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete, Naugarduko g. 24, 102 Auditorijoje, 10 valandą vyks kandidato programos pristatymas MIF bendruomenei ir vieši debatai.

Negalintiems atvykti, susitikimo nuoroda: https://bit.ly/3IWY9J3

Dekano rinkimai vyks viešajame Tarybos posėdyje 2023 metų kovo 10 dieną, Naugarduko g. 24, Vilnius.

2023-02-27